Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Poradňa

Ako sa správne obliecť na bicykel?

Poradňa

Aké oblečenie si vziať na bicykel v lete, do dažďa alebo v zime? Ako si skrátka vybrať to správne oblečenie do každého počasia? To vám v dnešnom článku poradí Jabuk Vlček, profesionálny cyklista a horolezec.

Ako si vybrať bežeckú obuv do terénu

Poradňa

Ako si vybrať bežecké topánky do ľahkého a ťažkého terénu? Ktoré topánky vám budú vyhovovať na lesných cestičkách, ale aj na horských chodníkoch, napísal dnes Marcel Fronko na základe svojich skúseností. 

Ako si vybrať oblečenie na beh

Poradňa

Správne oblečenie na beh je zárukou mnohých spokojných kilometrov. S jeho výberom vám poradí Katka Balcarová.

Ako sa správať šetrne v prírode

Poradňa

Pripomeňte si 10 zásad, ktoré by mal poznať a ctiť každý milovník prírody. V dnešnom článku ich pre vás spísala Katka Balcarová. 

Behanie so psom

Poradňa

Hľadáte sparing partnera na behanie, ktorý vás nedemotivuje ani v najkrutejších mrazoch, ani v najväčšom lejaku? Tak to by sme pre vás jeden tip mali!

Ako na otužovanie

Poradňa

Hľadáte aktivitu, ktorá vám nezaberie hodiny času, ale napriek tomu si pri nej dostatočne psychicky oddýchnete a zároveň posilníte svoju imunitu? Potom určite vyskúšajte otužovanie! 

Čo nepodceniť pri zimnej turistike

Poradňa

Šťastie praje pripraveným. Zimná turistika má síce jedinečnú čarovnú atmosféru, ale zároveň na vás čaká oveľa viac prekážok než v letných mesiacoch. Čo teda pri turistike v zime nepodceniť? 

Ako si vybrať oblečenie na bežky

Poradňa

Aby ste si mohli naplno užiť jazdu snehobielou krajinou, pripravili sme pre vás pár tipov, ako si vybrať oblečenie na bežky.

Ako sa obliecť na beh v zime

Poradňa

Zvykli ste si na pravidelné behanie, prišla zima a vy sa bojíte, že budete musieť beh na pár mesiacov vypustiť? Tak tým sa vôbec netrápte. Stačí si zapamätať pár zásad a dobre sa obliecť a možno nakoniec zistíte, že behanie v zime milujete. 

Ako vybrať filter lyžiarskych okuliarov

Poradňa

Radi by ste si zadovážili lyžiarske okuliare, ale ste zmätení z údajov na zorniciach? Neviete, ktorý je ten pravý práve pre vás? Prečítajte si tento článok a budete mať jasno.

Ako je to s povinnosťou používať lyžiarsku prilbu?

Poradňa

Zimná sezóna naberá na obrátkach - ako je to s povinnosťou používať na zjazdovke prilbu u nás a ako v zahraničí?

Ako si vybrať chránič chrbtice

Poradňa

Chránič chrbtice? To nie je nič pre mňa, ďalšia vec navyše, ktorá stojí dosť peňazí, zbytočnosť... Tento názor počúvame dosť často a pretože s ním rozhodne nesúhlasíme, pripravili sme do Poradne článok, v ktorom chrániče chrbtice priblížime.