Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

💣 BLACK FRIDAY -30% až -60% na outdoorové vybavenie Pozrieť si

Poradňa

Ako variť v prírode - recepty

Poradňa

Krisztián Vadovszký je členom tímu kuchárov, ktorí sa snažia inšpirovať ostatných k vareniu v prírode. V dnešnom článku vám prináša tri jednoduché recepty, ktoré si môžete na výlete uvariť aj vy.

Ako sa pripraviť na maratón

Poradňa

Marcel Fronko je vášnivý bežec. O svoj tréningový plán a skúsenosti s prípravou na maratón sa s vami podelil v dnešnom článku. Ak sa práve pripravujete na maratónsky beh alebo iné bežecké preteky, potom je tento článok práve pre vás! 

Zakladáme oheň na treku. Od zapaľovača až po kremeň

Poradňa

Ako založiť oheň? To vás v dnešnom článku naučí Matyáš Vejskal.

Ako sa správne obliecť na bicykel?

Poradňa

Aké oblečenie si vziať na bicykel v lete, do dažďa alebo v zime? Ako si skrátka vybrať to správne oblečenie do každého počasia? To vám v dnešnom článku poradí Jabuk Vlček, profesionálny cyklista a horolezec.

Ako si vybrať bežeckú obuv do terénu

Poradňa

Ako si vybrať bežecké topánky do ľahkého a ťažkého terénu? Ktoré topánky vám budú vyhovovať na lesných cestičkách, ale aj na horských chodníkoch, napísal dnes Marcel Fronko na základe svojich skúseností. 

Ako naplánovať trasu na bicykli

Poradňa

Plánovanie trasy je nevyhnutnou súčasťou každého cyklovýletu. Že to nie je žiadna veda, o tom vás v dnešnom článku presvedčí Adam Borovský, cyklista a člen tímu 4camping!

Ako si vybrať oblečenie na beh

Poradňa

Správne oblečenie na beh je zárukou mnohých spokojných kilometrov. S jeho výberom vám poradí Katka Balcarová.

Ako sa správať šetrne v prírode

Poradňa

Pripomeňte si 10 zásad, ktoré by mal poznať a ctiť každý milovník prírody. V dnešnom článku ich pre vás spísala Katka Balcarová. 

Behanie so psom

Poradňa

Hľadáte sparing partnera na behanie, ktorý vás nedemotivuje ani v najkrutejších mrazoch, ani v najväčšom lejaku? Tak to by sme pre vás jeden tip mali!

Ako na otužovanie

Poradňa

Hľadáte aktivitu, ktorá vám nezaberie hodiny času, ale napriek tomu si pri nej dostatočne psychicky oddýchnete a zároveň posilníte svoju imunitu? Potom určite vyskúšajte otužovanie! 

Čo nepodceniť pri zimnej turistike

Poradňa

Šťastie praje pripraveným. Zimná turistika má síce jedinečnú čarovnú atmosféru, ale zároveň na vás čaká oveľa viac prekážok než v letných mesiacoch. Čo teda pri turistike v zime nepodceniť? 

Ako si vybrať oblečenie na bežky

Poradňa

Aby ste si mohli naplno užiť jazdu snehobielou krajinou, pripravili sme pre vás pár tipov, ako si vybrať oblečenie na bežky.