Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Nemám záujem o zľavy a propagačné akcie, chcem skryť lištu.

O nás

Kto sme?

Sme najväčší predajca turistického, outdoorového a kempingového vybavenia v ČR. Skladom máme absolútne najširšiu ponuku na trhu, výber od cenovo dostupných značiek až po tie prémiové.

Od samotného vzniku firmy v roku 2012 je naším cieľom a zároveň poslaním poskytovať zákazníkom maximálny možný servis a komfort pri výbere a kúpe vybavenia do prírody. 

Čo robíme?

Popri e-shope 4camping prevádzkujeme 19 vlastných predajní vo veľkých mestách v Česku, na Slovensku a v Maďarsku, ale aj dvoch najväčších českých kempoch, horolezeckú špeciálku, skialpshop a stojíme tiež za Výstavou stanov a vybavenia do prírody, najväčšia európska výstava - predajná akcia svojho druhu.

Počas svojho pôsobenia sme predali milióny kusov stanov, spacákov, karimatiek a ďalšieho vybavenia. Zamestnávame 140 ľudí a pôsobíme v 7 krajinách - Česku, Slovensku, Maďarsku, Rumunsku, Bulharsku, Chorvátsku a na Ukrajine. Pre svoj prozákaznícky prístup sme získali viacero ocenení. V roku 2020 sme boli vyhlásení za vôbec najlepší e-shop v Česku a najlepším českým športovým e-shopom sme posledné tri roky. Sme aj 2. najlepším športovým e-shopom na Slovensku a tretí sme v Maďarsku.

Piliere

Prvotriedny zákaznícky servis 

Preškolený personál pomôže nielen s výberom adekvátneho vybavenia, ale poradí vám aj so správnym používaním a údržbou. 

Rýchle dodanie

Tovar expedujeme expresne. Obvykle ho dodáme už na druhý deň od objednania. 

Objednanie na vyskúšanie 

Ak si nie ste istí farbou či veľkosťou, objednajte si viac kusov na naše predajne 4camping a zaplaťte len to, čo vám bude vyhovovať. So skúšaním a výberom vám na výjdani veľmi radi poradíme.

Široký sortiment

V našom sortimente nájdete najširšiu ponuku vybavenia viac ako 350 značiek. Všetko navyše skladom priamo u nás. 

História

 1. 2012

  Výstava stanov a vybavenia do prírody a začiatky 4camping

  Základy e-shopu 4camping sa formovali na Výstave stanov a vybavenia do prírody. Práve tam sa stretla skvelá partia milovníkov outdooru, ktorí sú súčasťou tímu 4camping dodnes. Výstava stanov bola len sezónnou záležitosťou, a tak sme všetci hľadali spôsob, ako tento skvelý tím udržať pokope.

  2014

  Prvá výdajňa

  Prvá výdajňa 4camping bola otvorená na južnej Morave v Autokempe Merkur Pasohlávky. Ešte v tom istom roku bola otvorená aj predajňa v Prahe na Sokolovské, ktorá je dodnes jednou z centrálnych predajní.

 2. 2015

  Anketa Křišťálová lupa

  V roku 2015 sme sa prvýkrát dostali medzi 10 najlepších českých e-shopov v ankete Křišťálová lupa a tento úspech sme zopakovali aj v nasledujúcich dvoch rokoch.

 3. 2016

  Nový dizajn e-shopu a ukotvenie identity 4camping

  Novú a modernejšiu podobu e-shopu sme vytvorili v roku 2016. Obľuba nášho servisu pre zákazníkov raketovo rástla, a tak sme začali objemovo prerastať aj známe značky na trhu, ku ktorým sme v našich začiatkoch vzhliadali. Otvorili sme aj ďalšie výdajne v Ostrave a Plzni.

 4. 2018

  Slovenská predajňa

  V roku 2018 sme sa rozhodli expandovať na Slovensko a otvoriť prvú pobočku v zahraničí.

 5. 2019

  Lezecká špeciálka

  V našom sortimente je značné zastúpenie produktov pre lezcov. Rozhodli sme sa pre nich otvoriť lezeckú špeciálku v Jungle sport parku v Letňanoch. Výber produktov tak môžete konzultovať s tým nejerudovanejším personálom v lezení.

 6. 2019

  Maďarsko a Rumunsko

  V roku 2019 sme naše služby ponúkli aj zákazníkom v Maďarsku a Rumunsku. Kvalitu nášho e-shopu ocenili aj tamojší zákazníci, a tak sme si v maďarskej ankete Ország Boltja 2021 odnesli tretie miesto v kategórii Minőségi díj - Sport és fitnesz. Zároveň nás na maďarskom Arukereső.hu odporúča 98,56 % zákazníkov.

 7. 2020

  2020 - Ocenenie Heureka

  Popri absolútnom víťazste v Cene kvality sme zvíťazili už druhý rok aj v ďalších dvoch kategóriách - Športové vybavenie a Šport a fitness. Uspeli sme aj na Slovensku, kde 4camping.sk získal 3. miesto v kategórii Športové vybavenie. Prvé priečky v ankete ShopRoku obsadzujeme odvtedy pravidelne.

 8. 2021

  Požiar Výstavy stanov

  V júli 2021 predčasne ukončil Výstavu stanov ničivý požiar. V pražských Letňanoch nám zhorel všetok tovar a vybavenie. Vo 4camping sme prišli takmer o všetko, ale zostalo nám odhodlanie a nadšenie pro outdoor. Celý tím sa zomkol a aj vďaka tomu sa podarilo firmu zachrániť.

 9. 2022

  Nový formát Výstavy stanov, nové ciele a výzvy

  Dokázali sme oživiť projekt Výstavy stanov - v novom formáte sa zameriavame na 3 hlavné kategórie - stany, spacáky a karimatky. V Maďarsku sme na základe hodnotenia našich zákazníkov získali prvé miesto v ankete Ország Boltja 2022 v kategórii Sport a fitness. Stále sa snažíme o skvalitňovanie nášho zákazníckeho servisu, a tak sme spustili zákaznícky program s mnohými výhodami pre našich registrovaných zákazníkov. Definovali sme si aj nový dlhodobý cieľ, ktorým je stať sa udržateľným e-shopom, zodpovedným hráčom na trhu a vzorom pre ostatných - našich zákazníkov, partnerov i konkurenciu.

Zdieľajte svoje dobrodružstvo

Všetky príbehy