Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

🏕️ KÓD:camp4caravan 🏕️Dodatočných -10% na vybrané camping značky

Vložený obrázek 1

 

Eshop 4camping.sk

E-shop 4camping.sk patrí mezi najväčších predajcov outdoorového, turistického a kempingového vybavenia v strednej Európe. Skladom máme najširšiu ponuku tovaru na trhu od 220 značiek.

Od roku 2012 organizujeme Výstavu stanov a vybavenia do prírody, ktorá má inak už 19-ročnú tradíciu. Ide o najväčšiu výstavnú predajnú akciu so zameraním na outdoor, turistiku a kemping v strednej a východnej Európe. http://www.vystavastanu.cz

Výstava stanov

Odborná rada

Náš tím je zložený zo skúsených ľudí s láskou k outdooru. Radi sa s vami podelíme o všetko, čo poznáme a pomôžeme nájsť pre vás to najlepšie riešenie.
Sme finalistami súťaže o najlepší e-shop Krištáľová Lupa 2017. Nákupný poradca Heureka.sk nám udelil zlatý certifikát "Overené zákazníkmi" a zaradil nás medzi 3 nejkvaltinější športové obchody v súťaži ShopRoku 2020. Outdoor nás baví.

Ocenenie našej práce

 

Profil spoločnosti

Sme mladá, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť so zameraním na predaj outdoorových, turistických a kempingových produktov. Od samotného vzniku firmy ForCamping s.r.o. v roku 2012 je naším cieľom a zároveň poslaním poskytovať svojim zákazníkom maximálny možný servis a komfort pri výbere a zaobstaraní nového vybavenia. Stojíme za úspešnými projektmi akými sú eshop 4camping.sk, Predajná Výstava stanov a vybavenia do prírody alebo najväčší web o českých a slovenských kempoch Dokempu.cz.

 

Tovar si môžete objednať 24 hodín denne, 7 dní v týždni a nechať si ho zaslať či vyzdvihnúť na našich odberných miestach. Viac v kontaktoch

Patróni

Aby sme Vám, našim zákazníkom, ponúkli najlepší komfort pri nakupovaní, rozhodli sme sa z nášho tímu vybrať tých najpovolanejších, najskúsenejších a najschopnejších a ustanovili ich garantmi, takzvanými patrónmi, jednotlivých kategórií produktov.

   
4camping.cz - vybavení do přírody

Jan Marušák

Stany
Zapálený lezec, expert na stany a cestovanie.
KONTAKTNÝ FORMULÁR

   
4camping.cz - vybavení do přírody

Martin Veit

Spacáky a karimatky
Skvelý jachtár, umelec a milovník prírody.
KONTAKTNÝ FORMULÁR

   
4camping.cz - vybavení do přírody

Martin Kosař

Oblečenie
Outdoorár telom aj dušou, milovník dobrého jedla a cestovanie.
KONTAKTNÝ FORMULÁR

   
4camping.cz - vybavení do přírody

Vít Hruška

Batohy
Spokojný turista, otec a nadšený športovec.
KONTAKTNÝ FORMULÁR