Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Nemám záujem o zľavy a propagačné akcie, chcem skryť lištu.

4camping.sk obsadil striebornú priečku

Trinásty ročník súťaže ShopRoku je za nami. Na základe vyplnených dotazníkov spokojnosti e-shop 4camping získal druhé miesto v Cene kvality, ktoré vyhlasuje nákupný poradca Heureka.sk.


Obsah

 

Obhajujeme v Čechách, rastieme na Slovensku

V tohtoročnej ankete Shop Roku 2021 sme už tretíkrát obhájili prvenstvo v Cene kvality v kategóriách Športové vybavenie i Šport a fitness v Čechách. Úspech sme však zožali aj na Slovensku, kde si e-shop 4-camping.sk vylepšil minuloročné tretie miesto a tento rok obsadil striebornú priečku. 

Ocenenie vyhlasované nákupným poradcom Heureka.sk si vážime tým viac, že ho získavajú e-shopy na základe zákazníckych recenzií a celkovej spokojnosti s poskytovanými službami. Je to práca predovšetkým našich predavačov a zákazníckej linky, ktorí zaisťujú zákaznícky servis, ale, samozrejme, aj ľudí v sklade a celej našej partie. Úspech je pre nás veľkou motiváciou a zároveň záväzok nezaspať na vavrínoch a stále sa zlepšovať. 

   

 

PORADŇA

Potrebujete poradiť s výberom vhodného outdoor vybavenia či oblečenia, alebo vás skôr zaujímajú naše tipy, rady a odporúčania, ako správne udržiavať zaobstarané vybavenie? Odpovede nájdete v našej poradni, rovnako ako tipy na zaujímavé miesta a nevšedné aktivity.

 

Priority 4camping

Prozákaznícky prístup, znalosť produktov a poradenstvo, priateľská komunikácia a rýchlosť doručenia tovaru sú pre nás prioritou od samého začiatku fungovania e-shopu. Svoj vysoký štandard sme dokázali udržať aj pri rýchlom raste, keď sme sa z malého predajcu stali veľkým. Občas sa, samozrejme, niečo nepodarí, ale chybu, či už svoju alebo napríklad externých dopravcov, sa snažíme vždy napraviť k spokojnosti zákazníka, prísť s ospravedlnením alebo kompenzáciou.

Za úspechom 4camping okrem kvality stojí aj najširšia ponuka turistického, kempingového a outdoorového vybavenia na trhu, silné vlastné značky a snaha byť zákazníkovi nablízku. Popri e-shope dnes prevádzkujeme 18 vlastných predajní v troch krajinách Európy, lezeckú špeciálku, showroom s predstanmi ku karavanom a obytným vozidlám a požičovňu skialpového vybavenia. 

   

 

TESTOVŇA

Keď vás zaujíma, aké výsledky má vybavenie v porovnaní s inými produktmi, je tu pre vás naša Testovňa. Spolu s našimi ambasádormi sa snažíme poskytnúť vám úplne nezávislý pohľad na testovaný produkt, vystihnúť jeho klady aj zápory a zhodnotiť jeho celkovú kvalitu a úžitkovú hodnotu.

 

Čo tento rok chystáme

Na novinky sa môžu zákazníci tešiť aj v tomto roku. Aktuálne máme v ponuke vyše 300 značiek a neustále náš sortiment rozširujeme o nové. Sme veľmi pyšní na našu širokú ponuku trail runningovej a cestnej obuvi. Stále dopĺňame aj kategórie cyklistika, caravaning a vodné športy. Tento rok v zime sme mali v ponuke širokú škálu skialpových lyží a začali sme aj s ich zapožičiavaním. 

V minulom roku nás zasiahol požiar na Výstave stanov. Zhorelo nám všetko vybavenie, ale aj tejto ťaživej situácii sme sa postavili čelom a na tento rok pre Vás chystáme jednu veľkú novinku, ktorá uspokojí všetkých tých, ktorým by sa po Výstave stanov cnelo. 

Otvorili sme novú predajňu v Bratislave, ďalšiu plánujeme v Žiline. A pretože je o naše vybavenie v zahraničí veľký záujem, podarilo sa nám otvoriť aj novú predajňu v Budapešti

Za všetky tieto úspechy ďakujeme predovšetkým našim zákazníkom, ktorí trávia čas v prírode. Vašu podporu si veľmi vážime. 

   

 

CESTOPISY A REPORTÁŽE

Cestovateľské zápisky, postrehy odinakiaľ a správy z ciest. To a ešte oveľa viac nájdete v tejto kategórii článkov.

 

Užitočné odkazy

 

Autor: Tím 4camping

Zdroje: archív autora

Predĺžená lehota na výmenu tovaru

Novinky

Nevyhovuje obdarovanému Vami vybraný vianočný darček? Teraz ho vďaka predĺženej lehote môžete vymeniť za iný až do 15. januára 2024.

Patagonia - udržateľná značka, ktorá myslí na prírodu

Novinky

Preferujete udržateľné značky oblečenia? A poznáte značku Patagonia?

11 rokov dobrodružstva s 4camping

Novinky

4camping oslavuje jedenáste narodeniny! Zaspomínajte si spolu s nami na dobrodružstvá, ktoré sme za ten čas zažili.

Vyberáme pre vás

Samonafukovacia karimatka Husky Frosty 2,5

59,00  (20.51 %) 46,90 

Porovnať

Sedadlo Yate koník

3,00  (3.33 %) 2,90 

Porovnať

8,00  (51.25 %) 3,90 

Porovnať

Nafukovací matrac Outwell Classic Double

46,00  (46.98 %) 24,39 

Porovnať

Nafukovacia karimatka Zulu Alex

50,00  (34.2 %) 32,90 

Porovnať

125,00  (57.68 %) 52,90 

Porovnať

94,00  (48.29 %) 48,61 

Porovnať

Nafukovacie ležadlo Intex Economats 59703EU

7,00  (44.29 %) 3,90 

Porovnať