Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • Zimný výpredaj

Kariéra

Kontakty pre záujemcov o prácu

  +420 737 244 267      kariera@forcamping.cz

Voľné pozície

HPP:

Brigáda

HPP - Predavač/ka v outdoorovej predajni

Do našej bratislavskej výdajne hľadáme na pozíciu PREDAVAČ/KA ďalšieho outdoorového nadšenca, ktorý bude mať na starosti obsluhu našich skvelých zákazníkov.

ČO BUDE TVOJOU PRACOVNOU NÁPLŇOU?

- odborné poradenstvo pri predaji outdoorového tovaru

- spracovanie objednávok a výdaj tovaru cez eshop

- príjem tovaru do systému eshopu a práca s počítačom

- vytváranie produktových kariet v eshope

HĽADÁME PRÁVE TEBA, AK SI OUTDOOROVÝ NADŠENEC, KTORÝ:

- má ukončené SŠ vzdelanie

- je proaktívny, komunikatívny a flexibilný

- je samostatný, spoľahlivý a zodpovedný

- vie pracovať na PC

- rád sa učí novým veciam

TVOJOU VÝHODOU BUDE, AK:

- si už predtým pracoval/a v maloobchode, ideálne športovom :-)

- sa orientuješ v outdoorových produktoch a ich materiáloch

TĚŠIT SA U NÁS MÔŽEŠ NA:

- stabilnú prácu v rýchlo rastúcej českej firme, ktorá si zároveň zachováva priateľskú atmosféru medzi zamestnancami, zákazníkmi a dodávateľmi

- motivujúce mzdové ohodnotenie vrátane bonusovej zložky za Tvoje výsledky

- bohatý balík benefitov a zamestnaneckých výhod

- pracovnú dobu PO-PIA 10-18 hod.

- možnosť osobného rozvoja

- priestor pre realizáciu tvojich nápadov

- možnosť nákupu outdoorového vybavenia so zamestnaneckými zľavami

Ak Ťa outdoor baví a rád komunikuješ s ľuďmi, pridaj sa k nám! Tešíme sa na Tvoj životopis spoločne s informáciou, aký máš vzťah k outdooru a prečo chceš u nás pracovať :-)

Brigáda - Predavač/ka v outdoorovej predajni

Zháňaš zaujímavú brigádu k štúdiu VŠ? Baví Ťa komunikácia s ľuďmi, chceš pracovať v mladom a priateľskom kolektíve? Máš vzťah k športu a k turistike? Potom hľadáme práve Teba! Pre našu bratislavskú pobočku hľadáme outdoorového nadšenca a priaznivca na dlhodobú brigádu - na pozíciu PREDAVAČ/KA. Ak Ťa outdoor baví a rád/a komunikuješ s ľudmi, pridaj sa k nám!

ČO ŤA U NÁS ČAKÁ:

- predaj outdoorového tovaru

- odborné poradenstvo

- ochota pomôcť zákazníkovi s výberom tovaru

- príjem tovaru do systému eshopu, práca s počítačom

- objednávky a výdaj tovaru cez eshop 4camping.sk

ČO TI PONÚKAME:

- mzdu 4,5 € / hod + možnosť mesačných odmien podľa obratu predajne

- zamestnaneckú zľavu na nákup turistického/outdoorového vybavenia

- skvelú dlhodobú brigádu s pravidelnou pracovnou dobou podľa tvojich možností

ČO OD TEBA POŽADUJEME:

- možnosť pracovať pravidelne 2 dni v týždni

- ideálne pokiaľ študuješ vysokú školu

- komunikatívnosť a chuť predávať

- starostlivosť, samostatnosť, zodpovednosť

- záujem o šport, turistiku, cestovanie

- výhodou je skúsenosť s podobnou činnosťou (predaj, zákaznícky servis, administratíva a pod.) alebo orientácia v outdoorových produktoch

Zaujali sme ŤA? Neváhaj a ozvi SA NÁM! Svoj životopis prosím pošli na kariera@forcamping.cz.

Prehľad ponúkaných pozícií v Českej republike nájdete tu: www.4camping.cz/stranky/kariera/