Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Nemám záujem o zľavy a propagačné akcie, chcem skryť lištu.

O značkách

Fairtrade

O značkách

Vyberajte si oblečenie s certifikátom Fairtrade a podporte spravodlivý obchod!

Bluesign PRODUCT

O značkách

Bluesign APPROVED

O značkách

GOTS - Global Organic Textile Standard

O značkách

Pokiaľ chcete nakupovať oblečenie predovšetkým z organických vlákien, odporúčame vám zamerať sa na produkty s označením GOTS.

STANDARD 100 - OEKO-TEX

O značkách

Chcete mať istotu, že nekupujete výrobky, ktoré sú škodlivé pre vaše zdravie? Asociácia OEKO-TEX testuje výrobky na základe najprísnejších kritérií!

Icebreaker Transparency report 4

O značkách

Icebreaker, jedna z najzásadnejších značiek postavených na merino vlne, prichádza s novým Transparency Reportom. Odvážny cieľ pre rok 2023 je prostý - stať sa značkou absolútne nezávislou na plastoch. 

Poznáte českú outdoorovú značku Loap?

O značkách

Hľadáte značku, ktorá vám ponúkne outdoorové oblečenie a vybavenie za rozumnú cenu? Potom by ste si určite mali pozrieť produkty českej značky Loap.

História značky Hanwag

O značkách

Z malej dielne v Nemecku až na vrcholy hôr celého sveta. Značka Hanwag oslavuje 100 rokov. Prečítajte si niečo o jej histórii a tiež o tom, čo má značka v pláne ďalej.

E9 - od lezcov pre lezcov

O značkách

Je prvou značkou zaoberajúcou sa módou pre lezcov. Táto značka, ktorá bola založená v roku 1998 bývalým majstrom sveta v boulderingu Maurom Calibanim, využíva extravagantný a unikátny dizajn, ktorý je inšpirovaný kreatívnou energiou Maura Calibaniho. Ten využíval oblečenie ako prostriedok, ktorým sa mohol umelecky prejaviť. Ako inšpiráciu využíval predovšetkým lezenie na pieskovcových skalách, ktoré sa nachádzajú v okolí jeho domova. E9 výrazne ovplyvnila lezeckú módu a stala sa inšpiráciou aj pre veľa ďalších výrobcov lezeckého oblečenia. Hlavnými myšlienkami Maura aj značky E9 sú kreativita, sloboda a odvaha. Značka navyše kladie veľký dôraz na ekológiu, preto sú všetky výrobky vyrobené 100% v Taliansku s minimálnym znečistením životného prostredia.

Kolekcia stanov Outwell Imperial Air Collection

O značkách

Kolekcia stanov Outwell Imperial Air Collection na rok 2021 predstavuje najlepšiu kombináciu vynikajúcich vlastností - skvele prepracované technické prevedenie, vydarený dizajn a kvalitný materiál - tým je Outtex® Airtech, ktorý je tvorený polybavlna (polybavlna = látka z polyesteru a bavlny v rôznom pomere). Výsledkom je exkluzívny produkt s funkčnými i dizajnovými detaily, ktorý prináša vynikajúci zážitok z kempovanie, viac komfortu a štýlu. Do tejto kolekcie sa radí celkom 4 stany.

Kolekcia stanov Outwell Select Collection

O značkách

Kolekcia stanov Outwell Select Collection pre rok 2021 ponúka širokú škálu modelov a veľkostí. Táto kolekcia rodinných stanov kombinuje inovatívny dizajn, vzdušný priestor a ľahký prístup. Kolekcia zahŕňa celkom 8 stanov, z ktorých si vyberie naozaj každý.

Kolekcia stanov Outwell Imperial Air Collection (2020)

O značkách

Kolekcia stanov Outwell Imperial Air Collection na rok 2020 predstavuje najlepšiu kombináciu vynikajúcich vlastností - skvele prepracované technické prevedenie, vydarený dizajn a kvalitný materiál - tým je Outtex® Airtech, ktorý je tvorený polybavlna (polybavlna = látka z polyesteru a bavlny v rôznom pomere). Výsledkom je exkluzívny produkt s funkčnými i dizajnovými detaily, ktorý prináša vynikajúci zážitok z kempovanie, viac komfortu a štýlu. Do tejto kolekcie sa radí celkom 5 stanov.