Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Nemám záujem o zľavy a propagačné akcie, chcem skryť lištu.

Trek’n Eat

Trek'n eat je nemecká spoločnosť, ktorá na prípravu každého jednotlivého obsahu vrecka TREK'N EAT predstavuje celý rad pracných krokov počnúc komplexným návrhom pokrmu tak, aby vyhovoval nielen energetickou a výživovou skladbou, ale aj chuťou a konzistenciou.

Výroba samotného pokrmu nie je nijako triviálna, strava TREK'N EAT je lyofilizovaná, aby si zachovala v čo najvyššej miere výživovú hodnotu čerstvých potravín. Proces lyofilizácie je inštrumentálne aj energeticky náročný krok, pri ktorom sú čerstvé suroviny najprv rapídne zmrazené a potom je z nich za nízkych teplôt a nízkeho tlaku šetrne odstránená voda bez varu (ktorý ničí v potrave rad pre organizmus dôležitých látok).
Značka Trek'n Eat disponuje najmodernejšou obalovou technikou v priemysle, vďaka ktorej sú obaly Trek'n Eat nielen extrémne odolné a nepriedušné pre kyslík (ktorý urýchľuje skazu pokrmov), ale predovšetkým neuveriteľne ľahko použiteľné - s laserovou perforáciou, plochým dnom, možnosťou znovuuzavretia, okrúhlymi rohmi pre šetrnosť k batožine atď. Obaly sú recyklovateľné s polyetylénom.

Počet nájdených produktov: 18

Produkty

10,00 

Porovnať