Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Nemám záujem o zľavy a propagačné akcie, chcem skryť lištu.

Pravidla radenia ponúk tovaru

Spoločnosti ForCamping s.r.o., IČO: 24295825, so sídlom Veselská 699, Letňany, 199 00 Praha 9, zapísanej v obchodnom registri, vedenom na Mestskom súde v Prahe pod sp.zn. C 194007, ktorú zastupuje Jaroslav Skalka, konateľ, pri predaji tovaru prostredníctvom internetového obchodu www.4camping.sk (ďalej len "webová stránka").

Ak na našich webových stránkach prejdete do sekcie "radenie od" mali by ste vedieť, že pre zobrazovanie tovaru podľa vami preferovaných kritérií výberu používame nasledujúce pravidlá.

1. RADENIE PODĽA "NAJOBĽÚBENEJŠÍ"

1.1 V tejto sekcii sú zobrazované spravidla na popredných miestach produkty najlepšie hodnotené našimi zákazníkmi. Nie je to ale jediné kritérium, ktoré by spôsobilo, že nazoaj len najlepšie hodnotený tovar našimi zákazníkmi bude na prvých priečkach. Do radenia produktov v tejto kategórii sú tiež zohľadnené iné kritériá, ktoré môžu zložitejšími algoritmami ovplyvniť poradie zobrazených produktov. Konkrétne kritériá, ktoré majú vplyv na radenie tovaru v kategórii "najobľúbenejší" sú

1.1.1. počet predaných kusov tovarov;
1.1.2 dostupnosť a množstvo zásob tovaru na našom sklade;
1.1.3. cena produktu (spravidla veľmi drahé produkty nebudú na prvých priečkach, nie sú tak vyhľadávané a obľúbené medzi našimi zákazníkmi);
1.1.4. či je produkt v zľave;
1.1.5. kategória produktu;
1.1.6. partnerské spolupráce s niektorými výrobcami;
1.1.7. a kovnerzný pomer produktu.

2. RADENIE SEKCIE "NAJPREDÁVANEJŠÍ"

2.1 V tejto sekcii sú zobrazované najpredávanejšie produkty v zvolenej kategórii bez časového obmedzenia. Tovar je radený tak, že predávanejšie produkty sú radené pred menej predávané.

3. RADENIE SEKCIE "NAJĽAHŠÍ"

3.1. V tejto sekcii sú zobrazované najľahšie produkty vo zvolenej kategórii. Tovar je radený podľa hmotnosti vzostupne, v prípade zhody náhodne.

4. RADENIE PODĽA CENY

4.1. Cena od najdrahších

Tovar je zobrazený na základe aktuálnej predajnej ceny s tým, že tovar s najvyššou predajnou cenou je radený pred tovar s nižšou cenou. Tovar, korý má rovnakú predajnú cenu, je potom radený podľa doby vloženia do katalógu. Neskôr mvložené produkty sú radené pred skôr vložené.

4.2. Cena od najlacnejších

Tovar je zobrazený na základe aktuálnej predajnej ceny s tým, že tovar s najnižšou predajnou cenou je radený pred tovar s vyššou cenou. Tovar, ktorý má rovnakú predajnú cenu, je potom radený podľa doby vloženia do katalógu. Neskôr vložené produkty sú radené pred skôr vložené.

4.3. Cena od najviac zlacnených

Tovar je zobrazený na základe aktuálnej vyššej zľavy s tým, že tovar s najvyššou zľavou je radený pred tovar s nižšou zľavou. Tovar, ktorý má rovnakú zľavu, je potom radený podľa doby vloženoa do katalógu. Neskôr vložené produkty sú radené pred skôr vložené.

Tieto Pravidlá radenia ponúk tovaru sú platné od 6. 1. 2023.