Už zajtra ich môžete mať. Produkty uvedené ako skladom odosielame ihneď.
Vyskúšanie na predajni Objednajte si do predajne viac variantov a vyskúšajte si ich!
5x v rade finalista ShopRoku 99% zákazníkov nás odporúča.
Fotografie
kód SOFT15
-50 %
Fotografie
Informácie o produkte
Vesta, ktorá vás udrží v teple a pohodlí
Vesta Andreson Hybrid je vybavená syntetickou izoláciou Warmloft, ktorá poskytuje výnimočné teplo bez toho, aby pridávala na objeme. Navyše je stlačiteľná, takže ju ľahko zbalíte do batoha alebo tašky.
Kombinácia materiálov pre maximálny výkon
Hlavná časť vesty je vyrobená z ľahkej polyamidovej tkaniny, ktorá zaisťuje odolnosť a ochranu proti poveternostným vplyvom. Zadná časť a bočné panely sú z pružnej pleteniny Extol Stretch, ktorá umožňuje neobmedzený pohyb a prispôsobí sa vášmu telu.
Vodoodpudivá úprava
Vďaka vodoodpudivej úprave tela aj izolácie sa kvapky vody jednoducho skĺznu po povrchu vesty, takže zostanete v suchu aj počas mierneho dažďa.
Strečové viazanie
Prieramky a spodný lem sú opatrené strečovým viazaním, ktoré zaisťuje skvelé priliehanie vesty k telu a zabraňuje prenikaniu chladného vzduchu.
Praktické vrecká pre vaše nevyhnutnosti
Vesta disponuje dvoma spodnými vreckami na zips, kam bezpečne uložíte drobnosti ako telefón, kľúče alebo peňaženku.
Jednoduché zbalenie na cesty
Vestu možno ľahko zložiť do malého balíčka, čo oceníte pri cestovaní alebo dlhších túrach, kde je dôležitá skladnosť a nízka hmotnosť vybavenia.
Britská spoločnosťRegatta bola založená 12 nadšencami v roku 1981. Od tej doby sa vypracovala na významného výrobcu outdoorového oblečenia, batohov a obuvi. Každý rok vychádza nová kolekcia čítajúca výrobky pre celú rodinu, vrátane špeciálnych dievčenských a chlapčenských kolekcií.
Hodnotenie a recenzie 100%
100% 1 hodnotenie (Ako spracovávame recenzie)
Overený zákazník
22. októbra 2025