Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Nemám záujem o zľavy a propagačné akcie, chcem skryť lištu.

Pravidlá spracovania recenzií

spoločnosť ForCamping s.r.o., IČO: 24295825, so sídlom Veselská 699, Letňany, 199 00 Praha 9, zapísanej v obchodnom registri, vedenom na Mestskom súde v Prahe pod sp.zn. C 194007, ktorú zastupuje Jaroslav Skalka, konateľ, pri predaji tovaru prostredníctvom internetového obchodu www.4camping.sk

Recenzie, ktoré zverejňujeme, pochádzajú výhradne od zákazníkov, ktorí si recenzované produkty v našom e-shope skutočne zakúpili. Za týmto účelom naši zákazníci po nákupe v našom e-shope môžu obdržať odkaz na hodnotenie, ktorý môžu použiť na vloženie recenzie k zakúpeným produktom.

Ako môžem ohodnotiť zakúpený produkt?

E-maily s odkazom na vloženie recenzie produktov môžete dostávať týmito spôsobmi, na konci objednávky si môžete vybrať tieto možnosti:

1. Pri každej objednávke tovaru z nášho e-shopu môžete zaslať e-mail s možnosťou napísať recenziu k produktu na našich webových stránkach. 

2. Ak nevyjadríte nesúhlas so zaslaním e-mailu s odkazom na vloženie recenzie prostredníctvom Heureka.sk. Nesúhlas môžete vyjadriť počas procesu objednávania, bezprostredne pred odoslaním objednávky.

Ako je zabezpečené, že recenzie produktov nie sú falošné?

Len zákazníci, ktorí si zakúpili produkty na https://www.4camping.sk/, môžu tieto produkty ohodnotiť. To zabezpečujeme prostredníctvom Heureka.sk, ktorej je odovzdaná informácia o zakúpenom produkte (objednávke) a Vaše meno a priezvisko a e-mail. To znamená, že technicky sa dá hodnotiť len skutočne zakúpený produkt.

Ako určujeme, ktoré recenzie sú najdoležitejšie?

Aby sme určili a uprednostnili nejvýznamnejšie recenzie, analyzujeme všetky recenzie na základe rôznych charakteristík, ako je počet hviezdičiek, dĺžka textu recenzie, aktuálnosť. Na popredné miesta v zobrazovaní recenzií uprednostňujeme recenzie s vyplneným textom hodnotenia zákazníkov a recencie, naopak recenzie len s hviezdičkami sú radené na spodných miestach hodntoenia všetkých zákazníkov. Ďalej uprednostňujeme recenzie zákazníkov, ktoré majú hodnotenie štyri a viac hviezdičiek.

Zverejňujeme všetky recenzie, ale vyhradzujeme si právo zmazať recenzie obsahujúce vulgárne výrazy (tieto budú nami zmazané).

Tieto pravidlá pre zobrazovanie recenzií sú platné od 20. 12. 2022.