Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Nemám záujem o zľavy a propagačné akcie, chcem skryť lištu.

Radka: Nie tak úplne rodáčka z Jeseníkov

Rada sa túla hlavne po Jeseníkoch a bez svojho najlepšieho priateľa Flina neurobí ani krok. Zoznámte sa s Radkou z brnianskej predajne!

Radka z Brna

Radka sa k nášmu tímu, konkrétne jeho brnianskej časti, pripojila len nedávno. Vďaka jej príchodu sa v partii trochu vyrovnali sily - okrem Radky sa totiž v predajni v Brne môžete stretnúť ešte s Karlom a Markom. Pokiaľ sa chcete o momentálne jedinej žene v tejto partičke dozvedieť trochu viac, potom ste tu správne! :-) 

Vášnivá turistka

Radka je nie tak úplne rodáčkou z Jeseníkov, úplne pôvodne je totiž jej rodným miestom Brno. Väčšinu života ale žila práve v podhorí či rovno na horách na severe Moravy. Po ich okolí často podniká dlhé prechádzky a výlety, pri ktorých sa rada kochá dychberúcimi výhľadmi, ktoré okrem chladnejšieho počasia Jeseníky ponúkajú. Prírodou však neputuje sama... Vždy so sebou berie aj svojho najlepšieho priateľa - psíka Flina, ktorý je jej verným parťákom. 

Na kus reči do Brna

Radkiným prianím do budúcnosti je vyrážať s Flinom častejšie v ústrety výletom a veľkým dobrodružstvám, kde si ako outdoorový špecialista užije skvelé a kvalitné vybavenie. Dôvodom je ale aj túžba získať čo najviac užitočných skúseností, ktoré bude môcť ďalej predať Vám - zákazníkom 4camping. Tak keď budete mať cestu okolo brnianskej predajne 4camping, príďte sa o vašom nákupe vybavenia do prírody s Radkou poradiť alebo ju aspoň pozdraviť, určite sa s vami rada stretne! :-)

Užitočné odkazy

Romana: Už 25 rokov skúseností v športovom odvetví

Tím 4camping

Viac než štvrťstoročie skúseností s predajom športového vybavenia - to je naša Romana z pražskej pobočky na Sokolovské!

Čestmír: Pri lezení je ako ryba vo vode

Tím 4camping

Vedúci hradeckej predajne, Čestmír, je ostrieľaný lezec a o svoje lezecké skúsenosti z Česka i zahraničia sa s vami rozhodne rád podelí!

Martina: Lezenie nie je len koníčkom, ale celoživotnou vášňou

Tím 4camping

Ďalším z tímu 4camping, kto nenávratne podľahol láske k lezeniu, je naša Martina z ostravskej pobočky!

Vyberáme pre vás

122,00  (51.72 %) 58,90 

Porovnať

275,00  (12.04 %) 241,90 

Porovnať

187,00  (28.4 %) od 133,90 

Porovnať

124,00  (66.21 %) 41,90 

Porovnať

145,00  (20.76 %) od 114,90 

Porovnať

160,00  (60.06 %) od 63,90 

Porovnať

(8.05 %) 183,90 

Porovnať