Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

eXtra zľavy: získajte zľavové kupóny na vybrané značky Získať

YY Vertical

YY Vertical je francúzska značka, ktorá od roku 2014 načúva potrebám horolezcov a ponúka produkty, ktoré najlepšie vyhovujú ich praxi.

Prečo názov YY Vertical? Prvé „Y“ odráža meno zakladateľa spoločnosti Yanga a druhé odkazuje na umiestnenie spoločnosti: Grenoble. Mesto sa nachádza uprostred troch údolí tvorených Chartreuse, Belledonne a Vercors. Keď sa pozriete na mapu, môžete vidieť, že tieto údolia kreslia „Y“.

Základ produktov vzniká na základe pozorovania a optimalizácie. Ambíciou YY Vertical je vytvárať chytré produkty, ktoré umožnia lepšie si užiť športové aktivity. Produkty sú rozdelené do 2 osí: lezenie a zotavenie.

V lezení je značka špecialistom a svetovou jednotkou na istiace okuliare. Má tiež kompletný rad prenosného tréningového vybavenia, ktoré umožní trénovať kdekoľvek. Inovácia vo vreciach na kriedu, ktoré prinášajú pohodlie a zdravie pre lezcov. V oblasti zotavenia môžete nájsť v ponuke Shock One & Shock Mini - kompaktnú a výkonnú prémiovú masážnu pištoľ vhodnú pre všetky športy: lezenie, trail, triatlon, cyklistika, lyže, OCR atď.