Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Nemám záujem o zľavy a propagačné akcie, chcem skryť lištu.

Smellwell

SmellWell ™ je švédska spoločnosť poskytujúca inovatívne riešenie pre zapáchajúce topánky, tašky, rukavice, rovnako tak dobre nájdu uplatnenie v skrinkách alebo v telocvičniach.

Značka ponúka prírodné a efektívne riešenie pre absorpciu vlhkosti a odstraňovanie zápachu vo všetkých typoch prostredí, kde je zápach problémom. Vývoj produktu bol zahájený v roku 2012. Po vyskúšaní rôznych produktov na trhu sa značka rozhodla vyvinúť vlastné riešenie. Výsledkom dvojročného vývoja a testovania bolo uvedenie produktu SmellWell na švédsky trh v roku 2014.

Spolu s chemikov z Chalmers v Göteborgu spoločnosť začala v roku 2013 skúmať, čo vytvára zápach v topánkach, ktorý mnohí zažili. Ukázalo sa, že vlhkosť je hlavným faktorom prispievajúcim k zápachu, a preto bol kladený dôraz na vývoj produktu absorbujúceho vlhkosť. Základom prvého prototypu bola kombinácia absorbentov vlhkosti s materiálmi, ktoré účinne odstraňujú zápach.

Jednou z hlavných zložiek SmellWell je aktívne uhlie, ktoré sa používa už stovky rokov ako prirodzený spôsob čistenia a filtrácie vody a vzduchu. Je použité aktívne uhlie vyrobené z bambusu, ktoré umožňuje účinne absorbovať a neutralizovať zápach, ale aj absorbuje vlhkosť. Bambus je tiež dobrý z hľadiska udržateľnosti, pretože rastie veľmi rýchlo, čo znamená, že výrub neovplyvňuje opätovný rast.

Ostatné materiály v SmellWell sa skladajú zo solí a minerálov s vlastnosťami, ktoré umožňujú absorbovať vlhkosť zo vzduchu vo forme potu. Materiál je uzavretý v netkanej vnútornej látke. Tá funguje ako membrána tým, že drží všetky komponenty, ale umožňuje transport vlhkosti z topánky alebo vybavenia do vaku.

Počet nájdených produktov: 4

Produkty

Deodorizér Smellwell Active

13,00  (0.77 %) 12,90 

Porovnať

13,00  (0.77 %) 12,90 

Porovnať

19,00  (0.53 %) 18,90 

Porovnať

19,00  (0.53 %) 18,90 

Porovnať