Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

eXtra zľavy: získajte zľavové kupóny na vybrané značky Získať

Isostar

Všetko začalo vo Švajčiarsku na konci 60. rokov v koncerne Wander Ltd., ktorý vykonával výskumy v oblasti výživy. Vedecký pracovník Dr. Felix Keifer zistil, že ak sa do vody pridá malé množstvo uhľohydrátov a sódy, napomáha to jej lepšiu absorpciu organizmom. Tento objav bol veľmi dôležitý z hľadiska napr. Záchrany detí z rozvojových krajín, ktoré umierajú následkom nedostatku tekutín, a neskôr sa stal štartovom mostíkom vo vývoji značky Isostar.

Prvý nápoj Isostar, určený priamo pre športovcov, uzrel svetlo sveta v roku 1977.

Od roku 2003 patrí značka Isostar pod francúzskou skupinu Nutrition & Santé, ktorá je európskym lídrom dietetické a biologickej stravy, ale podstatná časť výroby je stále umiestnená vo Švajčiarsku. V súčasnosti je Isostar úplným európskym lídrom v oblasti športovej výživy. Na slovenskom trhu má stabilnú pozíciu už 40 rokov. Predné českí športovci na čele s extraligovým hokejovým tímom majú k značke dlhodobo dôveru. Dobrá distribúcie produktov v supermarketoch, drogériách, športových obchodoch atď. Je robí ľahko dostupnými aj pre širokú verejnosť.

Účinky nápojov Isostar sú pravidelne testované vo výskumných inštitútoch v mnohých krajinách, kde sa predovšetkým porovnávajú účinky nápojov Isostar oproti obyčajnej vode (hypotonická kvapalina) a rôznym šťavám (hypertonické nápoje). Výsledky jasne preukázali, že rýchlosť absorpcie isotonického nápoje Isostar do organizmu v črevách je mnohokrát vyššia než pri vode alebo štiav.

Elektrolyt z Isostar sú prirodzene vstrebané ľudským organizmom úplne v súlade s jeho potrebami v dôsledku potenia, obnova hladiny krvnej plazmy je oveľa rýchlejší než u iných tekutín.

Počet nájdených produktov: 17

Produkty

Športová fľaša

4,90 

Porovnať

(2 %) 4,90 

Porovnať

4,90 

Porovnať

(4.35 %) 9,90 

Porovnať

(1 %) 8,90 

Porovnať

(4.52 %) 1,90 

Porovnať

9,90 

Porovnať

(0.39 %) 22,90 

Porovnať

Energetický nápoj

(0.82 %) 10,90 

Porovnať

(3.01 %) 2,90 

Porovnať

(1 %) 8,90 

Porovnať

(2 %) 4,90 

Porovnať

Energetické ovocné želé

(2.26 %) 3,90 

Porovnať

(3 %) 0,97 

Porovnať

(0.39 %) 22,90 

Porovnať

Energetické tablety

5,90 

Porovnať