Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Nakúpte čokoľvek nad 100 € a získajte zľavu 10 € ! S kódom MY10 😎

Inproducts

Firma ELF Logistic s.r.o. je výrobca a distribútor mimo iné rôznych impregnačných sprejov využívajúcich nanotechnológie. Ich zloženie bolo vyvíjané od roku 2007 a po troch rokoch testovania boli prípravky prvýkrát predstavené verejnosti pod menom Nanoprotech. V roku 2017 predstavila firma novú značku Inproducts. Prvý sériou inovatívnych produktov na báze nanotechnológie pod touto značkou je rad impregnáciou Inproducts.

Firma ELF Logistic s.r.o. je výrobca a distribútor antikoróznych, lubrikačných a elektroizolačných sprejov využívajúcich nanotechnológie. Ich zloženie bolo vyvíjané od roku 2007 a po troch rokoch testovania boli prípravky prvýkrát predstavené verejnosti pod menom Nanoprotech. Vďaka vynikajúcim účinkom sa táto značka začala rýchlo šíriť naprieč kontinentmi. Výhradné distribúciu a výrobu sprejov Nanoprotech začali v Českej a slovenskom republike zabezpečovať od roku 2012, vďaka tomu sa podarilo uľahčiť život a ušetriť náklady desiatkam tisícov slovenských zákazníkov, ako z radov firiem a priemyselných podnikov, tak súkromných osôb.

Všetky impregnácia Inproducts sú vyvinuté s pomocou najnovších nanotechnológií a za ich najväčšiu výhodu sa považuje ich zloženie - roztoky fungujú na vodnej báze, vďaka tomu nezapáchajú, nefarbí, ani nezanechávajú stopy na vopred vyčistených povrchoch, sú úplne nezávadné k životnému prostrediu a sú balené v ekologických recyklovateľných plastových fľašiach.

Počet nájdených produktov: 13