Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Nemám záujem o zľavy a propagačné akcie, chcem skryť lištu.

GoSun

Nestáva sa často, aby bol na trh uvedený úplne nový spôsob varenia, však v roku 2015 prišiel na trh varič GoSun, ktorý vniesol medzi zabehnuté celosvetové trendy ojedinelú technológiu varenia na slnečnú energiu. Tým, že sa tak skoro adaptoval vo vyspelom svete, GoSun zároveň plní svoje hlavné poslanie, ktorým je umožniť miliónom ľudí v rozvojových krajinách variť bezpečne, čisto a účinne.

Za spoločnosťou GoSun stojí americký vedec a odborník na solárnu energiu Patrick Sherwin. V súčasnej dobe značka ponúka kompletnú ekosystém solárnych produktov vrátane solárnej chladničky, stola a štyri druhy varičov (grilov).

Keď jedného rána dával objaviteľ GoSun a odborník na slnečnú energiu Patrick Sherwin dohromady solárny sústavu pre ohrev vody, napadlo ho, že by si v horúcich trubiciach mohol prihriať obed. Keď jedlo vyšlo von teplé a upečené, bolo to pre neho hotové zjavenie. Pretože dlho varil bez elektriny a pracoval na vývoji projektu solárne elektrifikácia po celom svete, vedel, že prišiel na niečo nové.

Po rokoch výskumu naštartoval v roku 2013 úspešnú kampaň, vďaka ktorej sa GoSun stal číslom jedna v oblasti varenie bez paliva. Do viac ako 45 krajín sveta boli následne dodané tisíce solárnych varičov. Tím odborníkov GoSun sa výrazne angažuje v oblasti životného štýlu, využívajúceho k varenie ako paliva slnečnú energiu, a pomáha v tomto smerovaniu ostatným rovnako zameraným subjektom.

Počet nájdených produktov: 12

Produkty

Solárny varič GoSun Sport

352,00 

Porovnať

760,00 

Porovnať

268,00 

Porovnať

Nádoba na ohrev vody GoSun Sport

60,00 

Porovnať

Solárny varič GoSun Go Pro

242,89 

Porovnať

Cestovná taška GoSun Sport/Fusion

76,00 

Porovnať

1.040,00  (21.74 %) 813,90 

Porovnať