Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Nemám záujem o zľavy a propagačné akcie, chcem skryť lištu.

Force Ten

Značka Force Ten sa zameriava na vybavenie do extrémnych podmienok. Výrobu stanov, batohov, spacákov a karimatiek podrobuje náročnému testovanie. Vyberá tie najlepšie materiály. Používa skratku F10.

Kvalita, trvanlivosť, spoľahlivosť a výkon! To sú heslá téhle top radu od špičkovej škótske značky Vango. Použité materiály najvyššej kvality a dokonalé technické konštrukcie stanov, spacákov a batohov spĺňajú extrémne potreby horolezcov, bežcov, dobrodruhov a objaviteľov po celom svete. S touto značkou sa budete cítiť v akomkoľvek prostredí v bezpečí. Vydajte sa za svoje hranice s Force Ten!

AMG Group spája rodinu dôveryhodných značiek zameraných na potešenie z vonkajšieho prostredia. Vlastné Vango, Force Ten (F10), Black's of Greenock, Lichfield a Mitco. Je britským distribútorom pre Rossignol, Trangia a Wayfayrer.

Ich korene sa datujú do roku 1847. Thomas Black zistil, že určité tvrdej tkaniny sa dajú dobre použiť na výrobu stanov a ako sa outdoorové aktivity stali populárnymi, stany sa stali hlavnými ikonami outdoorového životného štýlu. Dnes vyrába viac ako 2 000 produktov a predávajú v 50 krajinách sveta.

Razili cestu nafukovacím stanom a markízam pre karavany, založili spoločnosť AirBeam® ako vodcovskú osobnosť na trhu so stanmi a markízami pre vozidlá. Snaží sa naďalej inovovať skvelé produkty, budovať silné partnerstvá a vo všetkých oblastiach svojho podnikania vždy hľadať ďalšiu príležitosť.