Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Nemám záujem o zľavy a propagačné akcie, chcem skryť lištu.

CLEANEE

CLEANEE je česká rodinná spoločnosť a značka, ktorá sa dlhodobo venuje výzkumu nanotechnologií inšpirovaných prírodou. 

Vďaka niekoľkoročným skúsenostiam so spracovávaním prírodných bioolejov priniesla nová divízia spoločnosti svetovo jedinečné produkty z radov biotechnológií. Inovatívny rad CLEANEE ECO, odkazujúci na návrat k prírode, spája výhody ekologických a biologicky rozložiteľných čistiacich prostriedkov s mimoriadnou účinnosťou a všestrannosťou. 

 

V septembri 2023 získala spoločnosť CLEANEE cenu ESG2023 ako výrobca prírodných čističov a ďalších eko prostriedkov na pranie a na umývanie riadov. Vďaka skvelým vlastnostiam produktov bez negatívneho vplyvu na životné prostredie a spojením so sociálnym podnikom Pro-Charitu s.r.o. vyrába produkty, ktoré sú tzv. "ESC friendly" a môžu tak firmám zlepšovať ich ESG skóre, a to nielen nákupom týchto produktov na vlastné použitie v rámci firmy, ale aj ako benefity pre svojich zamestnancov. 

Čistiace prostriedky z radu CLEANEE ECO sú ideálne na kompletné domáce i profesionálne čistenie, umývanie riadov, pranie, čistenie ovocia a zeleniny i detských hračiek. Sú ideálnym riešením pre rodiny s malými deťmi, domácimi zvieratami a pre ľudí s citlivou a ekzematickou pokožkou, pretože nekontaminujú prostredie a sú bezpečné aj pri styku s potravinami. 

Neustály výskum účinkov organických bioolejov, solí a bylín a ich kompatibilita s prírodou a ľudskou bunkou posúva hranice doposiaš nemožného vpred. Spoločnosť CLEANEE tieto poznatky úspečne implementuje do vývoja a výroby tak, aby ponúkla svojim zákazníkom najvyššiu možnú kvalitu, bezpečnosť a účinnosť.

Počet nájdených produktov: 7

Produkty

5,73  (31.94 %) 3,90 

Porovnať

8,21  (15.96 %) 6,90 

Porovnať

6,97  (15.35 %) 5,90 

Porovnať

9,44  (16.31 %) 7,90 

Porovnať

9,44  (16.31 %) 7,90 

Porovnať