Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Nemám záujem o zľavy a propagačné akcie, chcem skryť lištu.

CasusGrill

Úspešná vízia ekologického grilu na jedno použitie, vyrobeného len z prírodných materiálov, sa zrodila počas karavanového zájazdu do Álp roku 2009. CasusGrill je novou verziou a ekologickú transformáciou klasického grilu, vyrobenú z trvanlivých nekovových materiálov. Tento jednorazový gril je účinnejší, prakticky bez odpadu a bezpečnejšie, možno na ňom pripraviť naozaj chutné jedlo.

CasusGrill je schopný rozkladu pôsobením mikroorganizmov. Balenie obsahuje brikety z dreveného uhlia, ľahké izolačné lávové kamene, krabicu z tenkej lepenky a grilovacie mriežku z bambusu. Gril dokáže po ľahkom a rýchlom zapálenie ľahko grilovať behom 5 minút, žiar udrží okolo 60 minút.

Možno na ňom dosiahnuť vysoké, rovnomerne rozložené teploty, ktorá zabezpečí, že sa pokrm správne prepečie a bude lahodný a chrumkavý.

Je chránený 3 medzinárodnými patentmi. V roku 2017 získal dánsku cenu za dizajn v kategórii "Výrobok na prípravu zdravých, chutných a jednoduchých pokrmov." V porovnaní s inými, na trhu bežne dostupnými grily na jedno použitie, CasusGrill užíva o 50% menej brikiet z dreveného uhlia, čo vedie k 50% zníženiu emisií CO2. V smetiaku sa pôsobením mikroorganizmov rozloží. Ak nie, znehodnotí sa, a za dobu 200 rokov - na rozdiel od konvenčných jednorazových grilov - po sebe nezanechá v prírode žiadne stopy hliníka.

Po použití môžete gril spáliť. V prírode po ňom nezostane nič okrem špeciálnych lávových kameňov. Lávové kamene sa užívajú v pestovateľských škôlkach ku skvalitneniu pôdy. Do prírody sa vracajú bez toho, aby akokoľvek škodili životnému prostrediu.

Základné fakty (zhrnutie):

1. Pripravený na grilovanie je do 5 minút. Grilovať na ňom možno cca 60 minút.
2. Neobsahuje žiadne železo ani hliník, doba jeho neškodného rozkladu je cca 200 rokov.
3. Je úsporný a ekologický.
4. Všetky jeho materiály sú prírodné - drevené uhlie, lávový kameň, bambus aj tenká lepenka.
5. Všetky jeho materiály s výnimkou lávových kameňov sa rozloží pôsobením mikroorganizmov.
6. Vydáva rovnomerný žiar, ktorý je ideálny pre opekanie.
7. Redukuje emisie CO2, pretože využíva výhradne brikiet z dreveného uhlia.
8. Je držiteľom medzinárodného patentu grilovacie technológie.

Neváhajte a vyskúšajte túto novinku na trhu!

Počet nájdených produktov: 2

Produkty

10,00 

Porovnať