Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Nemám záujem o zľavy a propagačné akcie, chcem skryť lištu.

ATK

Poslaním spoločnosti ATK Bindings je zlepšiť lyžiarske výkony nadšencov všetkých lyžiarskych úrovní navrhovaním a výrobou ľahkých viazaní. Produkty sú plne koncipované, konštruované a vyrábané vo Fiorano Modenese. ATK vytvára svet, kde môžu lyžiari bez námahy preskúmať svoju vášeň pre hory, vďaka ľahkej konštrukcii produktov. Ciele v ATK Bindings dosahujú tým, že vytrvalo pokračujú v inováciách a stávajú sa globálnym lídrom vo svete viazania.

 

Potreby lyžiarov sú hnacou silou neustáleho úsilia o zlepšovanie. Tá pochádza z dôkladného úsilia, ktoré v ATK venujú k pochopeniu všetkých vstupov, ktoré môžu naplniť neustály vývojový proces a pomôžu prispôsobiť produkty tak, aby odomkli váš najlepší výkon.

Sila ATK je v ľahkosti, ktorá vám umožní užiť si všetky aspekty výstupu a užiť si najväčšiu zábavu pri zostupe. To nie je príležitostné; je to výsledok všetkých rokov, ktoré ATK strávila experimentovaním vo svete Race. Roky aktivít sa točili okolo jednej hlavnej filozofie 'Performing Through Lightness!'

Počet nájdených produktov: 2

Produkty

Skialpové viazania ATK Crest 10

453,57  (14.92 %) 385,90 

Porovnať

Skialpové viazania ATK Rider 12

597,90  (15.05 %) 507,90 

Porovnať