Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
ForCamping s.r.o. - vybavení do přírody Menu
  • Zimný výpredaj

Aqua Marina

Expandujúcej výrobca nafukovacích paddleboardov značky Aqua Marina v posledných rokoch predal viac ako milión platní po celom svete. Sú hrdí na to, že môžu ponúknuť cenovo dostupné a vysoko kvalitné výrobky pre vodné športy, ktoré sú navrhnuté tak, aby spĺňali čo najširšie uplatnenie v dnešných najobľúbenejších disciplínach vodných športov.

Aqua Marina zastáva stratégiu investícií do vývoja a funkčného dizajnu za dostupné ceny pre všetkých. Pre rok 2019 predstavila Aqua Marina nový facelift pre oko SUPER a zamerala sa na kvalitu a čistotu prevedenia pri výrobe a zvýšenie tuhosti boardu k dosiahnutiu lepšieho kĺzanie po vodnej hladine. K väčšiemu pohodliu pre chodidlá Super je na palube boarde použitý tzv. "Honey grip", ktorý je príjemný a nešmýka.

Aqua Marina sú dosky pre každého za veľmi priateľskú cenu. Na výber sú ako boardy pre deti (Vibrant), tak allroundové boardy pre začiatočníkov a pre zábavu (Magma, Beast, Vapor, Fusion), Touringové dosky na výlety (Hyper), fitness a jóga boardy (Dhyana) alebo nafukovacie dosky určená pre aktívnych športovca na tréning alebo závody (Race).

Zobrazit více