Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Nemám záujem o zľavy a propagačné akcie, chcem skryť lištu.

Aqua Marina

Expandujúci výrobca nafukovacích paddleboardov - značka Aqua Marina - v posledných rokoch predal viac ako milión dosiek po celom svete. Spoločnosť je hrdá na to, že môže ponúknuť cenovo dostupné a vysoko kvalitné výrobky pre vodné športy, ktoré sú navrhnuté tak, aby spĺňali čo najširšie uplatnenie v dnešných najobľúbenejších disciplínach vodných športov.

Aqua Marina zastáva stratégiu investícií do vývoja a funkčného dizajnu za dostupné ceny pre všetkých. Pre rok 2019 predstavila Aqua Marina nový facelift pre SUPer a zamerala sa na kvalitu a čistotu prevedenia pri výrobe a na zvýšenie tuhosti boardu pre dosiahnutie lepšieho kĺzania po vodnej hladine. K väčšiemu pohodliu pre chodidlá je na palube SUPer boardu použitý tzv. "honey grip", ktorý je príjemný a nešmýka sa.

Aqua Marina sú dosky pre každého za veľmi priateľskú cenu. Na výber sú boardy pre deti (Vibrant), allroundové boardy pre začiatočníkov a pre zábavu (Magma, Beast, Vapor, Fusion), touringové dosky na výlety (Hyper), fitness a joga boardy (Dhyana) alebo nafukovacie dosky určené pre aktívnych športovcov na tréning alebo závody (Race).

Počet nájdených produktov: 4

Produkty

52,00  (9.81 %) 46,90 

Porovnať

540,00  (24.28 %) 408,90 

Porovnať

400,00  (26.28 %) 294,90 

Porovnať

521,00  (29 %) 369,90 

Porovnať