Gloryfy G3 Unbreakable
Slnečné okuliare
Fotografie


Alternatívy produktu
Informácie o produkte
Jedinečné športové okuliare G3 od spoločnosti Gloryfy zaujmú svojím štýlovým vzhľadom, ktorý dopĺňajú nadštandardné parametre vrátane extrémne nízkej hmotnosti alebo nerozbitnosti. Okuliare sú ideálnou voľbou na každodenné nosenie, šport alebo cestovanie, počas ktorého poskytujú nielen pohodlie, ale aj maximálnu ochranu.
Ako už bolo napísané vyššie, okuliare majú nerozbitné rámy G-Flex a šošovky I-Flex, ktoré sa vždy vrátia do pôvodného stavu bez akéhokoľvek poškodenia aj po silnom ohnutí. Ďalšou výhodou rámov G-Flex je ich extrémne nízka hmotnosť, ktorá patrí k najľahším na svete. Rámy poskytujú dokonalú ochranu pred slnečným žiarením a mechanickými vplyvmi (vietor alebo prach) vďaka zakriveniu Curve 9. Okrem ochrany toto zakrivenie zaručuje aj dokonalé prispôsobenie.
Široké sklíčka I-Flex odolné proti rozbitiu sú vďaka jedinečnej technológii farbenia vo všetkých vrstvách rovnako zafarbené, takže na nich neuvidíte drobné škrabance. Ďalšou výhodou je jednoduchá a rýchla výmena sklíčok vďaka systému QCLS. Poskytujú 100 % ochranu pred UVA/UVB žiarením.
Hlavné výhody okuliarov Gloryfy G3:
- nezlomný
- športový vzhľad
- maximálne pohodlná
- možno ich vybaviť dioptrickými šošovkami I-Flex
- 100 % UVA/UVB ochrana
- široký priezor
- vymeniteľné sklíčka
- vyrobené v Rakúsku
Parametre:
- šírka rámu: 130 mm
- dĺžka nohy: 114 mm
- šírka objektívu: 66 mm
- výška objektívu: 42 mm
Prezentácia Gloryfy (AJ):
Parametre
- Značka
- Gloryfy
- Modelový rad
- G3
- Určenie
- Pánske / Dámske
- Hmotnosť
- 40 g
- Materiál obrúčok
- nBFX, G-Flex
-
Polarizačný
Polarizačný filter výrazne eliminuje akékoľvek odlesky (voda, sneh, sklo, mokrý asfalt) a zároveň zvyšuje ostrosť a vnímavosť farebného spektra.
- Nie
- 100% UV ochrana
- Áno
- Záručná doba
- 2 roky
- Kód produktu
- 76029086
O výrobcovi
Gloryfy je kultový rakúska značka nerozbitných okuliarov s revolučnou konštrukcií. Dokonale tak chráni vaše oči pri športe aj v každodennom živote. Kompletný vývoj i výroba okuliarov prebieha v srdci rakúskych Álp, v malebnom údolí Zillertal. Za vznikom týchto prémiových okuliarov stojí tirolský podnikateľ Christopher Egger.