Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Nemám záujem o zľavy a propagačné akcie, chcem skryť lištu.

Gloryfy

Gloryfy je kultový rakúska značka nerozbitných okuliarov s revolučnou konštrukcií. Dokonale tak chráni vaše oči pri športe aj v každodennom živote. Kompletný vývoj i výroba okuliarov prebieha v srdci rakúskych Álp, v malebnom údolí Zillertal. Za vznikom týchto prémiových okuliarov stojí tirolský podnikateľ Christopher Egger.

Christopha inšpirovalo k výrobe nerozbitných okuliarov zranenia blízkeho priateľa. Jeho osobná skúsenosť odštartovala dlhoročný vývoj, vďaka ktorému prišiel v roku 2008 na trh prvý model nerozbitných okuliarov Gloryfy. Za ďalšie dva roky testovania sa spustila prvá sériová výroba.

Vybrané modely Gloryfy vznikajú v úzkej spolupráci so špičkovými svetovými športovcami či dizajnérmi. Okuliare získali za svoju jedinečnosť, funkčnosť a dizajn niekoľko medzinárodných ocenení, za všetky menujme zlatú priečku na ISPO Awards či Red Dot Award s prívlastkom Best of the Best.

Patentované materiály G-Flex (obruby) a I-Flex (šošovky) sú ohybné, a pritom zároveň tuhé a neuveriteľne ľahké. Okuliare a ich šošovky zároveň poskytujú ochranu proti poškriabaniu a zahmlievaniu a 100% ochranu pred UVA / UVB žiarením.

Okuliarové šošovky vynikajú výbornou optickou kvalitou, poskytujú vysoký kontrast a sú dostupné aj v polarizačným, fotochromatická a dioptrickom prevedení. Sú ľahko vymeniteľné a vyrába sa v niekoľkých stupňoch zatmavenia a farebných odtieňoch.

Športové modely poskytujú špeciálne zakrivenie prednej časti, ktorá perfektne chráni nielen pred slnečným žiarením, ale aj mechanickým zaťažením, ako sú voda, vietor, prach a pod. Niektoré modely majú pogumované gripy na postraniciach a v oblasti nosa či špeciálne upravené šošovky pre 100% ventiláciu vzduchu pre maximálne pohodlie počas športových aktivít.