Fotografie


Nie je skladom
Alternatívy produktu
Informácie o produkte
Výkonnostnú trail runningovú obuv Jackal II značky La Sportiva s vami doslova zrastie. Jedinečnosť topánky spočíva v dômyselnej konštrukcii podrážky opierajúcej sa o technológiu Infinitoo™. Medzipodošva obuvi je tvorená EVA penou s dvojakou hustotou, ktorú dopĺňajú dva polyuretánové vankúšiky. Toto spojenie poskytuje dokonalé utlmenie došľapu a zároveň prispieva k vysokej energetickej návratnosti.
Hlavné vlastnosti:
- pre beh na dlhé vzdialenosti (výkonnostné a závodné použitie)
- znížená hmotnosť - 550 g/pár veľkosti 42 EU
- vrchný materiál s vynikajúcou priedušnosťou
- širší strih poskytujúci dostatok priestoru pre prsty
- 7 mm drop - pre došľap cez špičku či stred chodidla
- Impact Break System
- kombinovaná konštrukcia medzipodošvy - EVA s polyuretánovými vankúšikmi (Infinitoo™)
- podrážka FriXion® Red s dvojitou tuhosťou - perfektná priľnavosť a dlhá životnosť
- allroad
Parametre
- Značka
-
La Sportiva
- La Sportiva Spa
- Via Ischia 2 38030 Ziano di Fiemme (Trento)
- https://www.lasportiva.com/
- Modelový rad
- Jackal
- Určenie
- Pánske
- Hmotnosť (pár)
- 550 g
- Podľa aktivít
- bežecké
- Medzipodrážka
- EVA pena
-
Podošva
Podrážka, ktorá tlmí dopad nohy.
- FriXion
- Zvršok
- Textil
- Drop
- 7 mm
- Druh terénu
- trailové
-
Šírka topánky
Štandard – univerzálna voľba na každodenné nosenie, šport i turistiku. Vhodné pre väčšinu ľudí bez špecifických požiadaviek na šírku.
Wide – vhodné pre osoby, ktoré chcú pohodlie a širší strih, ale zároveň si chcú zachovať podporu a odpruženie. Tieto modely vyhľadávajú aj ľudia s deformitami nôh (hallux valgus vbočený palec), vysokým priehlavkom, diabetici a ľudia ktorí majú problémy s cirkuláciou krvi
Barefoot - pre tých, ktorí chcú maximálnu slobodu pohybu, posilniť svaly chodidla a cítiť terén pod nohami - skvelé pre prirodzenú chôdzu, ale vyžadujú postupnú adaptáciu. - Štandard
- Záručná doba
- 2 roky
Súvisiace 1
O výrobcovi
Talianska značka La Sportiva vznikla v roku 1928, kedy Narciso Delladio vlastnými rukami vytvoril remeselné drevené kožené topánky pre množstvo rezbárov a farmárov z údolia Fassa a Fiemme (Dolomity, Taliansko). Po vojne sa zvýšil dopyt po topánkach, ktorý prinútil Narcisa zamestnať nových pracovníkov. Dobré meno "Calzoleria Sportiva" prekročilo hranice údolia. Povesť značky La Sportiva odvtedy len rastie.

























Hodnotenie a recenzie 100%
100% 2 hodnotenie (Ako spracovávame recenzie)
Overený zákazník
19. augusta 2023
19. augusta 2023