Už zajtra ich môžete mať. Produkty uvedené ako skladom odosielame ihneď.
Vyskúšanie na predajni Objednajte si do predajne viac variantov a vyskúšajte si ich!
5x v rade finalista ShopRoku 99% zákazníkov nás odporúča.
Fotografie
kód SOFT15
Novinka
Doprava zadarmo
-15 %
Fotografie
Informácie o produkte
Bunda Alagna Plus 2.0 Jacket je navrhnutá pre tých, ktorí radi stúpajú vzhoru v náročných podmienkach a spoliehajú sa na oblečenie, ktoré poskytuje ochranu a priedušnosť.
Vďaka kombinácii technických a udržateľných materiálov poskytuje táto bunda teplo a ochranu tam, kde je to potrebné, a ľahkosť a priedušnosť tam, kde je to nevyhnutné. Predná časť a horná časť rukávov sú vyrobené z ľahko strečovej vetruodolnej recyklovanej tkaniny so 170g izoláciou Octa, ktorá je teplá, ľahká a celá vyrobená z recyklovaného polyesteru. Zvyšok bundy využíva priedušnú a vysoko odolnú tkaninu, ktorá je ideálna pre intenzitu lezenia.
Každý detail je navrhnutý pre akciu: dve priestranné náprsné vrecká umožňujú ľahké uloženie technického vybavenia alebo pásov pri skialpinistických výletoch, zatiaľ čo vnútorné sieťované vrecká ponúkajú ďalší priestor pre všetko, čo je potrebné mať po ruke.
Bunda, ktorá bola stvorená pre skialpinizmus, ale funguje pre akúkoľvek zimnú aktivitu v horách a ponúka voľnosť, ochranu a rešpekt k životnému prostrediu
Hlavné vlastnosti:
tvarovaná kapucňa s pevným šiltom
dve náprsné vrecká s klinom v spodnej časti, navrhnuté na použitie s úväzkom a batohom
Mladá outdoorová značka Karpos vznikla v Taliansku v roku 2007 ako dieťa v rodine úspešných športových značiek Sportful alebo Castelli. Dnes je Karpos jedným z popredných výrobcov oblečenia pre skialpinistov, horolezcov, milovníkov trekkingu, trailového behu a horských bicyklov. Značka kladie veľký dôraz na vysokú funkčnosť a nápaditý dizajn, ktorý si obľúbili nielen svetovo uznávaní športovci, ale aj široká verejnosť.