- Hmotnosť:
- 440 g
Informácie o produkte
Ľahký trojpásmový úväzok Twist od Ocúnu klasickej konštrukcie pre všestranné použitie.
Pohodlie úväzku Twist Basic je zaistené kvalitným polstrovaním pásu aj nohavičiek. Tieto sendviče sa ani po opätovnom používaní nedeformujú a sú zárukou dlhej životnosti úväzku.
Plne nastaviteľné odopínacie nohavičky sú samozrejmosťou. Počiatočný bezpečnostný systém (ISS) zaistí bezpečnosť v prípade chybného naviazania.
Vďaka systému posuvného pása (MWS – Movable Waist System) je možné úväzok dokonale vycentrovať. Jeho ďalšou výhodou je, že sa tým zväčšuje aj veľkostný rozsah úväzku a s ním aj variabilita aktivít, na ktoré ho možno použiť. Od lezenia na umelej stene, po výstupy v horách.
Twist Basic je vybavený osvedčenými samosvornými prackami, z vysoko kvalitnej ocele, ktoré nepodliehajú korózii ani v extrémnych podmienkach.
Hlavné vlastnosti:
- plne polstrovaný pohodlný pás z kvalitného sendviča
- nastaviteľné nohavičky
- ISS - unikátne bezpečnostné spojenie nohavičiek a pása
- MWS - systém posuvného polstrovania v páse
- samosvorné pracky z kvalitnej nerezovej ocele
| VEĽKOSŤ | CESTOVNÝ PAS | PREDPISY | HMOTNOSŤ |
| XS - M | 63 - 95 cm | 45 - 60 cm | 370 g |
| M - XL | 77 - 110 cm | 53 - 72 cm | 410 g |
Parametre
- Značka
-
Ocún
- RP Climbing s.r.o.
- Hegerova 345 572 01 Polička
- info@ocun.com
- https://www.ocun.com/
- Určenie
- Pánske / Dámske
- Veľkosť
- XS-M / M-XL
- Hmotnosť
- 440 g
- Materiál
- Polyester / Polyamid
- Počet praciek
- 3
- Farba
- červená / sivá / zelená
- Farba podľa výrobcu
- GreenMed / GreySilver / Red
- Záručná doba
- 2 roky
- Kód produktu
- EAN
O výrobcovi
Česká značka Ocún sa od roku 1988 venuje výrobe lezeckých topánok a sedacích úväzkov, vtedy ešte pod značkou Rock Pillars. V roku 1994 otvorila vlastný výrobný podnik a rozbehla sériovú výrobu, o štyri roky neskôr začala pod značkou Ocún vyrábať ďalšie lezecké vybavenie ako bouldermatky, expreskové slučky a pod. Známosť firmy sa rýchlo prehupla aj cez české hranice, vznikali preto ďalšie produkty. Dnes má firma cca 130 zamestnancov, ktorí vyvíjajú a vyrábajú lezecké vybavenie, od roku 2015 zjednotené pod značkou Ocún. Firma má výrobu stále v Českej republike a svoje výrobky neustále testuje v spolupráci s radom testovacích lezcov.

























Hodnotenie a recenzie 100%
100% 9 hodnotení (Ako spracovávame recenzie)
Relatívne ľahký
Super spracovanie
Overený zákazník
11. mája 2025
Relatívne ľahký
Super spracovanie
11. mája 2025
barva
kvalita
česká značka
Overený zákazník
18. augusta 2025
kvalita spracovania
žiadne plastové diely
Overený zákazník
21. apríla 2025