Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

❄️Zimné výpredaje sú v plnom prúde. Využite zľavy 30% - 70% na outdoor a lyžiarske vybavenie. Prehliadnuť

Kolekcia stanov Outwell Superior Air Collection

Veľký, vzdušný priestor, účinná ventilácia a jednoduchý prístup sú kľúčovými prvkami v obsiahlej modelovom rade Outwell stanov s názvom Superior Air Collection zahŕňajúce 7 univerzálnych modelov, ktoré vyhovujú každej veľkosti skupiny od párov po väčšej rodiny alebo rodinu s priateľmi. Predtvarované rúrky spoľahlivého pevného vzduchového systému Power Air poskytujú vďaka gotickému štýlu plnohodnotnú výšku pre státie.

Pre väčšie pohodlie a ničím neobmedzujúce prístup slúži širokej vstupné otvory, ktoré zároveň prinášajú pocit, ako by ste sa ocitli na verande. Pocit outdoorové slobody v interiéri je na nezaplatenie. Stany sú kryté inovovaným materiálom Outtex 6000 Pro, ktorý okrem štýlového dizajnu a perfektnej kvality ponúka bezkonkurenčnú ochranu pred nepriaznivými vplyvmi. Pohodlie počas vášho spánku zaistí priestranné spálne Ambassador Master Bedrooms, ktoré sú novo doplnené o magnetický systém Quick and Quiet, vďaka ktorému je otvorenie dverí do spálne ľahké, rýchlo a hlavne tiché, takže počas odchode nebudete rušiť ostatných.

2020

Ďalšou novinkou na rok 2020 je systém Hooktrack, ktorý vďaka špeciálnej diskrétne koľajnici s háčikmi umožní zavesenie lampičky, ľad pásku alebo skrytie a usporiadanie káblov. Ako predné dvere môže slúžiť iba moskytiéra - žiadny hmyz, len čerstvý vzduch.

Inovácia a venovanie pozornosti dôležitým detailom sú viditeľné vo všetkých smeroch. Otvor pre pretiahnutie predlžovacieho kábla, zatmavené spálne, závesy na zips, vreckový organizér, systém 3 rôznych druhov kolíkov je len nepatrný zoznam. Pri všetkých stanov v kolekcii Superior Air je navyše súčasťou balenia aj nafukovacia pumpa. Trojzónové stany disponujú podlahou v každej miestnosti. U stanov Roseville možno novo presunúť dvere z predsiene do prednej časti stanu. Túto možnosť oceníte predovšetkým počas nepriaznivého počasia, kedy presunutím získate väčší vnútorný priestor.

2021

Kolekcia stanov Outwell Superior Air Collection sa na rok 2021 dočkala niekoľkých noviniek. Medzi tieto novinky patrí napríklad nový bočný vchod pre jednoduchý prístup do stanu, stmavenie tkaniny u vnútorných dverí s Quick & Quiet systémom či ventilácie s clonou a moskytiérou v spálňach.

Na rok 2021 ponúkame tieto stany: Roseville 4SA, Roseville 6SA, Jacksonville 4SA, Jacksonville 5SA, Airville 6SAKnoxville 7SAGrandville 8SA

2022

Pre rok 2022 sa stany z tohto radu dočkali nového materiálu Outtex® 6000 Endurance RS. Tento materiál vďaka husto tkanému dvojvrstvovému ripstopu ponúka vynikajúcu odolnosť proti roztrhnutiu a pretrhnutiu. Stany s touto tkaninou sú 4x pevnejšie oproti štandardným tkaninám.

Stany Airville 6SA a Knoxville 7SA sa potom oproti minulému roku dočkali aktualizácie v podobe stmavenia tkaniny pri vnútorných dverách s Quick & Quiet systémom, moskytiéry na bočných vstupoch a ventilačných otvoroch či systému Quick & Quiet na hlavnom vstupe do stanu.

Pre rok 2022 ponúkame tieto stany: Springville 4SA, Springville 5SA, Springville 6SA, Airville 6SA, Forestville 6SA, Knoxville 7SA

Predstavenie materiálu Outtex® 6000 Endurance RS (AJ):

Icebreaker Transparency report 4

O značkách

Icebreaker, jedna z najzásadnejších značiek postavených na merino vlne, prichádza s novým Transparency Reportom. Odvážny cieľ pre rok 2023 je prostý - stať sa značkou absolútne nezávislou na plastoch

História značky Hanwag

O značkách

Z malej dielne v Nemecku až na vrcholy hôr celého sveta. Značka Hanwag oslavuje 100 rokov. Prečítajte si niečo o jej histórii a tiež o tom, čo má značka v pláne ďalej.

E9 - od lezcov pre lezcov

O značkách

Je prvou značkou zaoberajúce sa módou pre lezcov. Táto značka, ktorá bola založená v roku 1998 bývalým majstrom sveta v boulderingu Maurom Calibanim, využíva extravagantné a unikátny dizajn, ktorý je inšpirovaný kreatívny energiu Maura. Ten využíval oblečenie ako prostriedok, ktorým mohol umelecky prejaviť. Ako inšpiráciu využíval predovšetkým lezenie na pieskovcových skalách, ktoré sa nachádzajú v okolí jeho domova.

E9 výrazne ovplyvnila lezeckú módu a stala sa inšpiráciou aj pre mnoho ďalších výrobcov lezeckého oblečenie. Hlavnými myšlienkami Maura aj značky E9 sú kreativita, sloboda a odvaha. Značka navyše kladie veľký dôraz na ekológiu, preto sú všetky výrobky vyrobené 100% v Taliansku s minimálnym znečistením životného prostredia.