Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Kolekcia stanov Outwell Superior Air Collection

Veľký, vzdušný priestor, účinná ventilácia a jednoduchý prístup sú kľúčovými prvkami v obsiahlej modelovom rade Outwell stanov s názvom Superior Air Collection zahŕňajúce 7 univerzálnych modelov, ktoré vyhovujú každej veľkosti skupiny od párov po väčšej rodiny alebo rodinu s priateľmi. Predtvarované rúrky spoľahlivého pevného vzduchového systému Power Air poskytujú vďaka gotickému štýlu plnohodnotnú výšku pre státie.

Pre väčšie pohodlie a ničím neobmedzujúce prístup slúži širokej vstupné otvory, ktoré zároveň prinášajú pocit, ako by ste sa ocitli na verande. Pocit outdoorové slobody v interiéri je na nezaplatenie. Stany sú kryté inovovaným materiálom Outtex 6000 Pro, ktorý okrem štýlového dizajnu a perfektnej kvality ponúka bezkonkurenčnú ochranu pred nepriaznivými vplyvmi. Pohodlie počas vášho spánku zaistí priestranné spálne Ambassador Master Bedrooms, ktoré sú novo doplnené o magnetický systém Quick and Quiet, vďaka ktorému je otvorenie dverí do spálne ľahké, rýchlo a hlavne tiché, takže počas odchode nebudete rušiť ostatných.

Ďalšou novinkou na rok 2020 je systém Hooktrack, ktorý vďaka špeciálnej diskrétne koľajnici s háčikmi umožní zavesenie lampičky, ľad pásku alebo skrytie a usporiadanie káblov. Ako predné dvere môže slúžiť iba moskytiéra - žiadny hmyz, len čerstvý vzduch.

Inovácia a venovanie pozornosti dôležitým detailom sú viditeľné vo všetkých smeroch. Otvor pre pretiahnutie predlžovacieho kábla, zatmavené spálne, závesy na zips, vreckový organizér, systém 3 rôznych druhov kolíkov je len nepatrný zoznam. Pri všetkých stanov v kolekcii Superior Air je navyše súčasťou balenia aj nafukovacia pumpa. Trojzónové stany disponujú podlahou v každej miestnosti. U stanov Roseville možno novo presunúť dvere z predsiene do prednej časti stanu. Túto možnosť oceníte predovšetkým počas nepriaznivého počasia, kedy presunutím získate väčší vnútorný priestor.

Kolekcia stanov Outwell Superior Air Collection sa na rok 2021 dočkala niekoľkých noviniek. Medzi tieto novinky patrí napríklad nový bočný vchod pre jednoduchý prístup do stanu, stmavenie tkaniny u vnútorných dverí s Quick & Quiet systémom či ventilácie s clonou a moskytiérou v spálňach.

Na rok 2021 ponúkame tieto stany: Roseville 4SA, Roseville 6SA, Jacksonville 4SA, Jacksonville 5SA, Airville 6SAKnoxville 7SAGrandville 8SA

Kolekcia stanov Outwell Select Collection

O značkách

Kolekcia stanov Outwell Select Collection pre rok 2021 ponúka širokú škálu modelov a veľkostí. Táto kolekcia rodinných stanov kombinuje inovatívny dizajn, vzdušný priestor a ľahký prístup. Kolekcia zahŕňa celkom 8 stanov, z ktorých si vyberie naozaj každý.

Kolekcia stanov Outwell Imperial Air Collection

O značkách

Kolekcia stanov Outwell Imperial Air Collection na rok 2021 predstavuje najlepšiu kombináciu vynikajúcich vlastností - skvele prepracované technické prevedenie, vydarený dizajn a kvalitný materiál - tým je Outtex® Airtech, ktorý je tvorený polybavlna (polybavlna = látka z polyesteru a bavlny v rôznom pomere). Výsledkom je exkluzívny produkt s funkčnými i dizajnovými detaily, ktorý prináša vynikajúci zážitok z kempovanie, viac komfortu a štýlu. Do tejto kolekcie sa radí celkom 4 stany.

Kolekcia stanov Outwell Premium Collection

O značkách

Kolekcia stanov Outwell Premium Collection pre rok 2020 ponúka širokú škálu modelov a veľkostí. Táto kolekcia rodinných stanov kombinuje inovatívny dizajn, vzdušný priestor a ľahký prístup. Kolekcia zahŕňa celkom 6 stanov, z ktorých si vyberie naozaj každý.