Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

❄️Zimné výpredaje sú v plnom prúde. Využite zľavy 30% - 70% na outdoor a lyžiarske vybavenie. Prehliadnuť

Kolekcia stanov Outwell Select Collection

Kolekcia stanov Outwell Select Collection pre rok 2021 ponúka širokú škálu modelov a veľkostí. Táto kolekcia rodinných stanov kombinuje inovatívny dizajn, vzdušný priestor a ľahký prístup. Kolekcia zahŕňa celkom 8 stanov, z ktorých si vyberie naozaj každý.

V tejto kolekcii nájdeme stany, ktoré sú vybavené konštrukciou zo zmesi pružných sklenených vlákien Duratec Flex System. Táto konštrukcia vyniká nízkou hmotnosťou, jednoduchou manipuláciou a kompaktnými rozmermi po zložení. Tropiko stanov potom tvorí inovovaný materiál Outtex 4000 Select, ktorý ponúka ochranu pred nepriaznivým počasím, podlepené švy a ochranu pred slnečným UV žiarením. Dostatočný prísun denného svetla zaisťujú široká tónované okná so závesmi a svetlá strecha. V oblasti spálňa je tropiko opatrené tmavou farbou pre kvalitnejší spánok.

Pohodlie počas vášho spánku zaistí priestranné zatmavené spálne Premier Bedrooms, ktoré sú novo doplnené o magnetický systém Quick and Quiet, vďaka ktorému je otvorenie dverí do spálne ľahké, rýchlo a hlavne tiché, takže počas odchode nebudete rušiť ostatných. Ďalej iste oceníte systém Hooktrack, ktorý vďaka špeciálnej diskrétne koľajnici s háčikmi umožní zavesenie lampičky, ľad pásku alebo skrytie a usporiadanie káblov.

Stany disponujú širokým panoramatickým vchodom s moskytiérou, ktorá sa hodí, ak chcete účinne vetrať a zároveň sa chrániť pred otravným hmyzom. K perfektné cirkuláciu vzduchu prispieva tiež plne nastaviteľný ventilačný otvor v zadnej časti stanu. Medzi ďalšie prednosti stanu patrí možnosť priviesť predlžovací kábel, podlepené zipsy, stabilizačný systém OWS pre prípad veterného počasia, všitá podlážka a ďalšie vychytávky.

Kolekcia pre rok 2021 zahŕňa modely: Oakwood 3, Oakwood 5Springwood 4Springwood 5Greenwood 5Greenwood 6Norwood 6Winwood 8

Icebreaker Transparency report 4

O značkách

Icebreaker, jedna z najzásadnejších značiek postavených na merino vlne, prichádza s novým Transparency Reportom. Odvážny cieľ pre rok 2023 je prostý - stať sa značkou absolútne nezávislou na plastoch

História značky Hanwag

O značkách

Z malej dielne v Nemecku až na vrcholy hôr celého sveta. Značka Hanwag oslavuje 100 rokov. Prečítajte si niečo o jej histórii a tiež o tom, čo má značka v pláne ďalej.

E9 - od lezcov pre lezcov

O značkách

Je prvou značkou zaoberajúce sa módou pre lezcov. Táto značka, ktorá bola založená v roku 1998 bývalým majstrom sveta v boulderingu Maurom Calibanim, využíva extravagantné a unikátny dizajn, ktorý je inšpirovaný kreatívny energiu Maura. Ten využíval oblečenie ako prostriedok, ktorým mohol umelecky prejaviť. Ako inšpiráciu využíval predovšetkým lezenie na pieskovcových skalách, ktoré sa nachádzajú v okolí jeho domova.

E9 výrazne ovplyvnila lezeckú módu a stala sa inšpiráciou aj pre mnoho ďalších výrobcov lezeckého oblečenie. Hlavnými myšlienkami Maura aj značky E9 sú kreativita, sloboda a odvaha. Značka navyše kladie veľký dôraz na ekológiu, preto sú všetky výrobky vyrobené 100% v Taliansku s minimálnym znečistením životného prostredia.