Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Kolekcia stanov Outwell Select Collection

Kolekcia stanov Outwell Select Collection pre rok 2021 ponúka širokú škálu modelov a veľkostí. Táto kolekcia rodinných stanov kombinuje inovatívny dizajn, vzdušný priestor a ľahký prístup. Kolekcia zahŕňa celkom 8 stanov, z ktorých si vyberie naozaj každý.

V tejto kolekcii nájdeme stany, ktoré sú vybavené konštrukciou zo zmesi pružných sklenených vlákien Duratec Flex System. Táto konštrukcia vyniká nízkou hmotnosťou, jednoduchou manipuláciou a kompaktnými rozmermi po zložení. Tropiko stanov potom tvorí inovovaný materiál Outtex 4000 Select, ktorý ponúka ochranu pred nepriaznivým počasím, podlepené švy a ochranu pred slnečným UV žiarením. Dostatočný prísun denného svetla zaisťujú široká tónované okná so závesmi a svetlá strecha. V oblasti spálňa je tropiko opatrené tmavou farbou pre kvalitnejší spánok.

Pohodlie počas vášho spánku zaistí priestranné zatmavené spálne Premier Bedrooms, ktoré sú novo doplnené o magnetický systém Quick and Quiet, vďaka ktorému je otvorenie dverí do spálne ľahké, rýchlo a hlavne tiché, takže počas odchode nebudete rušiť ostatných. Ďalej iste oceníte systém Hooktrack, ktorý vďaka špeciálnej diskrétne koľajnici s háčikmi umožní zavesenie lampičky, ľad pásku alebo skrytie a usporiadanie káblov.

Stany disponujú širokým panoramatickým vchodom s moskytiérou, ktorá sa hodí, ak chcete účinne vetrať a zároveň sa chrániť pred otravným hmyzom. K perfektné cirkuláciu vzduchu prispieva tiež plne nastaviteľný ventilačný otvor v zadnej časti stanu. Medzi ďalšie prednosti stanu patrí možnosť priviesť predlžovací kábel, podlepené zipsy, stabilizačný systém OWS pre prípad veterného počasia, všitá podlážka a ďalšie vychytávky.

Kolekcia pre rok 2021 zahŕňa modely: Oakwood 3, Oakwood 5Springwood 4Springwood 5Greenwood 5Greenwood 6Norwood 6Winwood 8

Kolekcia stanov Outwell Imperial Air Collection

O značkách

Kolekcia stanov Outwell Imperial Air Collection na rok 2021 predstavuje najlepšiu kombináciu vynikajúcich vlastností - skvele prepracované technické prevedenie, vydarený dizajn a kvalitný materiál - tým je Outtex® Airtech, ktorý je tvorený polybavlna (polybavlna = látka z polyesteru a bavlny v rôznom pomere). Výsledkom je exkluzívny produkt s funkčnými i dizajnovými detaily, ktorý prináša vynikajúci zážitok z kempovanie, viac komfortu a štýlu. Do tejto kolekcie sa radí celkom 4 stany.

Kolekcia stanov Outwell Premium Collection

O značkách

Kolekcia stanov Outwell Premium Collection pre rok 2020 ponúka širokú škálu modelov a veľkostí. Táto kolekcia rodinných stanov kombinuje inovatívny dizajn, vzdušný priestor a ľahký prístup. Kolekcia zahŕňa celkom 6 stanov, z ktorých si vyberie naozaj každý.

Kolekcia stanov Outwell Privilege Collection

O značkách

Kolekcia stanov Outwell Privilege Collection pre rok 2020 ponúka širokú škálu modelov a veľkostí. Túto kolekciu ocenia predovšetkým páry a rodiny, ktoré sa rozhodli vyraziť kempovať prvýkrát a hľadajú preto komfortné produkt v prijateľnej cenovej relácii. Všetky modely ponúkajú veľkolepé priestory, či už sa jedná o veľkosť spálne či priestory obývacia. 360 ° Access System umožňuje, aby sa dvere veľkoryso poňatých spální otvorili úplne a odložili sa do puzdra, vďaka čomu sa ponúka lepšie, mnohostranné využitie priestoru. Zatmavené spálne, vreckové organizér a otvor na pretiahnutie predlžovacieho kábla zvyšujú komfort užívania si dovolenky.