Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Kolekcia stanov Outwell Privilege Collection

Kolekcia stanov Outwell Privilege Collection pre rok 2020 ponúka širokú škálu modelov a veľkostí. Túto kolekciu ocenia predovšetkým páry a rodiny, ktoré sa rozhodli vyraziť kempovať prvýkrát a hľadajú preto komfortné produkt v prijateľnej cenovej relácii. Všetky modely ponúkajú veľkolepé priestory, či už sa jedná o veľkosť spálne či priestory obývacia. 360 ° Access System umožňuje, aby sa dvere veľkoryso poňatých spální otvorili úplne a odložili sa do puzdra, vďaka čomu sa ponúka lepšie, mnohostranné využitie priestoru. Zatmavené spálne, vreckové organizér a otvor na pretiahnutie predlžovacieho kábla zvyšujú komfort užívania si dovolenky.

Vlastné zmes zo sklenených vlákien Duratec Flex System s ľahkými, pružnými materiálmi ponúka výnimočnú pevnosť a tuhosť pri súčasnom znížení veľkosti a hmotnosti balenia. Ľahko nastaviteľná cirkulácia vzduchu spríjemnia nejeden dovolenkový pobyt. Moskytiéra zakrývajúci kompletne vchodové dvere sa hodia, ak chcete účinne vetrať a zároveň sa chrániť pred otravným hmyzom. Patentovaný stabilizačný systém vo vetre je veľkou novinkou v stabilite stanov, preverená vo výskume aj v teréne. Je tvorený kotviacimi bodmi medzi vonkajšou časťou stanu, prútom a kolíkom. Tvorí spoľahlivé zabezpečenie pri nárazových vetroch.

Novinkou pre rok 2020 je závesný systém Hooktrack, ktorý vďaka špeciálnej diskrétne koľajnici s háčikmi umožní zavesenie lampičky, ľad pásku alebo skrytie a usporiadanie káblov.

Kolekcia zahŕňa modely: Franklin 3, Franklin 5, Dayton 4, Dayton 5, Willwood 5, Willwood 6, Collingwood 5Collingwood 6Mallwood 5Mallwood 7.

Kolekcia stanov Outwell Select Collection

O značkách

Kolekcia stanov Outwell Select Collection pre rok 2021 ponúka širokú škálu modelov a veľkostí. Táto kolekcia rodinných stanov kombinuje inovatívny dizajn, vzdušný priestor a ľahký prístup. Kolekcia zahŕňa celkom 8 stanov, z ktorých si vyberie naozaj každý.

Kolekcia stanov Outwell Imperial Air Collection

O značkách

Kolekcia stanov Outwell Imperial Air Collection na rok 2021 predstavuje najlepšiu kombináciu vynikajúcich vlastností - skvele prepracované technické prevedenie, vydarený dizajn a kvalitný materiál - tým je Outtex® Airtech, ktorý je tvorený polybavlna (polybavlna = látka z polyesteru a bavlny v rôznom pomere). Výsledkom je exkluzívny produkt s funkčnými i dizajnovými detaily, ktorý prináša vynikajúci zážitok z kempovanie, viac komfortu a štýlu. Do tejto kolekcie sa radí celkom 4 stany.

Kolekcia stanov Outwell Premium Collection

O značkách

Kolekcia stanov Outwell Premium Collection pre rok 2020 ponúka širokú škálu modelov a veľkostí. Táto kolekcia rodinných stanov kombinuje inovatívny dizajn, vzdušný priestor a ľahký prístup. Kolekcia zahŕňa celkom 6 stanov, z ktorých si vyberie naozaj každý.