Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

❄️Zimné výpredaje sú v plnom prúde. Využite zľavy 30% - 70% na outdoor a lyžiarske vybavenie. Prehliadnuť

Kolekcia stanov Outwell Prime Air Collection

Veľký, vzdušný priestor, účinná ventilácia a jednoduchý prístup sú kľúčovými prvkami v obsiahlej modelovom rade Outwell stanov s názvom Prime Air Collection zahŕňajúci 12 univerzálnych modelov, ktoré vyhovujú každej veľkosti skupiny od párov po väčšej rodiny alebo rodinu s priateľmi. Predtvarované rúrky spoľahlivého pevného vzduchového systému poskytujú plnohodnotnú výšku pre státie.

2020

Pre väčšie pohodlie a ničím neobmedzujúce prístup slúži širokej vstupné otvory, ktoré zároveň prinášajú pocit, ako by ste sa ocitli na verande. Pocit outdoorové slobody v interiéri je na nezaplatenie. Novinkou pre rok 2020 je magnetický systém Quick and Quiet, vďaka ktorému je otvorenie dverí do spálne ľahké, rýchlo a hlavne tiché, takže počas odchode nebudete rušiť ostatných. Ďalšou novinkou na rok 2020 je systém Hooktrack, ktorý vďaka špeciálnej diskrétne koľajnici s háčikmi umožní zavesenie lampičky, ľad pásku alebo skrytie a usporiadanie káblov. Ako predné dvere môže slúžiť iba moskytiéra - žiadny hmyz, len čerstvý vzduch.

Inovácia a venovanie pozornosti dôležitým detailom sú viditeľné vo všetkých smeroch. Otvor pre pretiahnutie predlžovacieho kábla, zatmavené spálňa, vreckový organizér, systém 3 rôznych druhov kolíkov je len nepatrný zoznam. Pri všetkých stanov v kolekcii Prime Air je navyše súčasťou balenia aj nafukovacia pumpa.

2021

Kolekcia stanov Outwell Prime Air Collection sa na rok 2021 dočkal niekoľkých noviniek. Medzi tieto novinky patrí napríklad nová farba, stmavenie tropika nad vnútorným stanom pre lepší spánok, ventilácia s clonou v spálňach a plne nastaviteľný ventilačný otvor v zadnej časti stanu.

Pro rok 2021 nabízíme tyto stany: Lindale 5PA, Rosedale 4PA, Rosedale 5PA, Parkdale 4PA, Parkdale 6PAAvondale 5PAOakdale 5PABirchdale 6PA, Hartsdale 6PAPinedale 6PAKnightdale 8PASundale 7PA

2022

Tento rok priniesol nové modely: Lindale 3PA, Avondale 6PAJacksondale 5PAQueensdale 8PA

Icebreaker Transparency report 4

O značkách

Icebreaker, jedna z najzásadnejších značiek postavených na merino vlne, prichádza s novým Transparency Reportom. Odvážny cieľ pre rok 2023 je prostý - stať sa značkou absolútne nezávislou na plastoch

História značky Hanwag

O značkách

Z malej dielne v Nemecku až na vrcholy hôr celého sveta. Značka Hanwag oslavuje 100 rokov. Prečítajte si niečo o jej histórii a tiež o tom, čo má značka v pláne ďalej.

E9 - od lezcov pre lezcov

O značkách

Je prvou značkou zaoberajúce sa módou pre lezcov. Táto značka, ktorá bola založená v roku 1998 bývalým majstrom sveta v boulderingu Maurom Calibanim, využíva extravagantné a unikátny dizajn, ktorý je inšpirovaný kreatívny energiu Maura. Ten využíval oblečenie ako prostriedok, ktorým mohol umelecky prejaviť. Ako inšpiráciu využíval predovšetkým lezenie na pieskovcových skalách, ktoré sa nachádzajú v okolí jeho domova.

E9 výrazne ovplyvnila lezeckú módu a stala sa inšpiráciou aj pre mnoho ďalších výrobcov lezeckého oblečenie. Hlavnými myšlienkami Maura aj značky E9 sú kreativita, sloboda a odvaha. Značka navyše kladie veľký dôraz na ekológiu, preto sú všetky výrobky vyrobené 100% v Taliansku s minimálnym znečistením životného prostredia.