Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Kolekcia stanov Outwell Prime Air Collection

Veľký, vzdušný priestor, účinná ventilácia a jednoduchý prístup sú kľúčovými prvkami v obsiahlej modelovom rade Outwell stanov s názvom Prime Air Collection zahŕňajúci 12 univerzálnych modelov, ktoré vyhovujú každej veľkosti skupiny od párov po väčšej rodiny alebo rodinu s priateľmi. Predtvarované rúrky spoľahlivého pevného vzduchového systému poskytujú plnohodnotnú výšku pre státie.

Pre väčšie pohodlie a ničím neobmedzujúce prístup slúži širokej vstupné otvory, ktoré zároveň prinášajú pocit, ako by ste sa ocitli na verande. Pocit outdoorové slobody v interiéri je na nezaplatenie. Novinkou pre rok 2020 je magnetický systém Quick and Quiet, vďaka ktorému je otvorenie dverí do spálne ľahké, rýchlo a hlavne tiché, takže počas odchode nebudete rušiť ostatných. Ďalšou novinkou na rok 2020 je systém Hooktrack, ktorý vďaka špeciálnej diskrétne koľajnici s háčikmi umožní zavesenie lampičky, ľad pásku alebo skrytie a usporiadanie káblov. Ako predné dvere môže slúžiť iba moskytiéra - žiadny hmyz, len čerstvý vzduch.

Inovácia a venovanie pozornosti dôležitým detailom sú viditeľné vo všetkých smeroch. Otvor pre pretiahnutie predlžovacieho kábla, zatmavené spálňa, vreckový organizér, systém 3 rôznych druhov kolíkov je len nepatrný zoznam. Pri všetkých stanov v kolekcii Prime Air je navyše súčasťou balenia aj nafukovacia pumpa.

Kolekcia stanov Outwell Prime Air Collection sa na rok 2021 dočkal niekoľkých noviniek. Medzi tieto novinky patrí napríklad nová farba, stmavenie tropika nad vnútorným stanom pre lepší spánok, ventilácia s clonou v spálňach a plne nastaviteľný ventilačný otvor v zadnej časti stanu.

Pro rok 2021 nabízíme tyto stany: Lindale 5PA, Rosedale 4PA, Rosedale 5PA, Parkdale 4PA, Parkdale 6PAAvondale 5PAOakdale 5PABirchdale 6PA, Hartsdale 6PAPinedale 6PAKnightdale 8PASundale 7PA

Kolekcia stanov Outwell Select Collection

O značkách

Kolekcia stanov Outwell Select Collection pre rok 2021 ponúka širokú škálu modelov a veľkostí. Táto kolekcia rodinných stanov kombinuje inovatívny dizajn, vzdušný priestor a ľahký prístup. Kolekcia zahŕňa celkom 8 stanov, z ktorých si vyberie naozaj každý.

Kolekcia stanov Outwell Imperial Air Collection

O značkách

Kolekcia stanov Outwell Imperial Air Collection na rok 2021 predstavuje najlepšiu kombináciu vynikajúcich vlastností - skvele prepracované technické prevedenie, vydarený dizajn a kvalitný materiál - tým je Outtex® Airtech, ktorý je tvorený polybavlna (polybavlna = látka z polyesteru a bavlny v rôznom pomere). Výsledkom je exkluzívny produkt s funkčnými i dizajnovými detaily, ktorý prináša vynikajúci zážitok z kempovanie, viac komfortu a štýlu. Do tejto kolekcie sa radí celkom 4 stany.

Kolekcia stanov Outwell Premium Collection

O značkách

Kolekcia stanov Outwell Premium Collection pre rok 2020 ponúka širokú škálu modelov a veľkostí. Táto kolekcia rodinných stanov kombinuje inovatívny dizajn, vzdušný priestor a ľahký prístup. Kolekcia zahŕňa celkom 6 stanov, z ktorých si vyberie naozaj každý.