Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

❄️Zimné výpredaje sú v plnom prúde. Využite zľavy 30% - 70% na outdoor a lyžiarske vybavenie. Prehliadnuť

E9 - od lezcov pre lezcov

Je prvou značkou zaoberajúce sa módou pre lezcov. Táto značka, ktorá bola založená v roku 1998 bývalým majstrom sveta v boulderingu Maurom Calibanim, využíva extravagantné a unikátny dizajn, ktorý je inšpirovaný kreatívny energiu Maura. Ten využíval oblečenie ako prostriedok, ktorým mohol umelecky prejaviť. Ako inšpiráciu využíval predovšetkým lezenie na pieskovcových skalách, ktoré sa nachádzajú v okolí jeho domova.

E9 výrazne ovplyvnila lezeckú módu a stala sa inšpiráciou aj pre mnoho ďalších výrobcov lezeckého oblečenie. Hlavnými myšlienkami Maura aj značky E9 sú kreativita, sloboda a odvaha. Značka navyše kladie veľký dôraz na ekológiu, preto sú všetky výrobky vyrobené 100% v Taliansku s minimálnym znečistením životného prostredia.

Extravagancia a unikátny dizajn:

  • E9 je prvá značka zaoberajúca sa módou pre lezcov
  • unikátny dizajn - oblečenie je umeleckým prejavom jeho tvorcov
  • jedinečné farby špeciálne vyvinuté a namiešané v E9
  • štýlové potlače s lezeckú tematikou

Ekológia

Značka E9 a jej tvorcovia cíti veľkú zodpovednosť voči ochrane prírody a planéty, preto využívajú organickú produkciu, nepoužívajú plastové obaly a vyrábajú v okruhu 30 km, čo minimalizuje znečistenie z prevozu tovaru. Hlavnými hodnotami tejto značky sú kvalita, udržateľnosť životného prostredia, obnova a rozvoj lokálneho výrobného reťazca.

  • 100% vyrobené v Taliansku - dôraz na kvalitu a podpora lokálneho priemyslu
  • Prístup 0 km - takmer všetky výrobné procesy sa odohrávajú v okruhu 30 km od samotnej firmy - minimalizácia znečistenia z prevozu tovaru
  • Organická produkcia - E9 pre svji produkciu používa výlučne organicky vyprodukovanej suroviny
  • Žiadne plastové obaly - E9 balia hotové produkty bez použitia plastových obalov
  • E9 je členom EOCA European Outdoor Conservation Association - charitatívnej organizácie na podporu projektov zameraných na ochranu a obnovu životného prostredia.

100% Made in Italy

E9 si vždy zakladala na domácu produkciu "Made in Italy". Všetky výrobné procesy prebiehajú priamo v Taliansku, v krajine módy. Pre E9 domáca výroba znamená možnosť vybrať si tie najkvalitnejšie materiály a využiť talianskou kreativitou v kombinácii s neustálymi inováciami aby boli zaistené exkluzívne a unikátne produkty.

Organická bavlna a organický ľan

Značka E9 používa vo svojich produktoch iba organickú bavlnu a organický ľan. Ľan je veľmi komfortné prírodný materiál, ktorého pestovanie má minimálny vplyv na životné prostredie. Organický ľan rovnako ako organická bavlna sú pestované metódami šetrnými k životnému prostrediu, teda s menšou spotrebou vody, bez pesticídov a chemických hnojív.

Icebreaker Transparency report 4

O značkách

Icebreaker, jedna z najzásadnejších značiek postavených na merino vlne, prichádza s novým Transparency Reportom. Odvážny cieľ pre rok 2023 je prostý - stať sa značkou absolútne nezávislou na plastoch

História značky Hanwag

O značkách

Z malej dielne v Nemecku až na vrcholy hôr celého sveta. Značka Hanwag oslavuje 100 rokov. Prečítajte si niečo o jej histórii a tiež o tom, čo má značka v pláne ďalej.

Kolekcia stanov Outwell Select Collection

O značkách

Kolekcia stanov Outwell Select Collection pre rok 2021 ponúka širokú škálu modelov a veľkostí. Táto kolekcia rodinných stanov kombinuje inovatívny dizajn, vzdušný priestor a ľahký prístup. Kolekcia zahŕňa celkom 8 stanov, z ktorých si vyberie naozaj každý.