Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Nemám záujem o zľavy a propagačné akcie, chcem skryť lištu.

Wayfayrer

Škótska značka Wayfayrer sa zaoberá výrobou pripraveného jedla pre vaše outdoorové aktivity. Porcuje v pevných vreckách. Celý neotvorený obal sa vloží do vriacej vody a je potrebné ho variť cca 8 minút. Wayfayrer garantuje, že neotvorené balenie má záruku 3 roky, a to vďaka 4vrstvému zloženiu obalu. Vrchná vrstva je z polyesteru, nadväzuje na ňu nylonová vložka a hliníková fólia a vnútorná vrstva je z upraveného polypropylénového materiálu. V prípade núdze je jedlo pripravené aj na konzumáciu bez ohrevu, za studena.

AMG Group spája rodinu dôveryhodných značiek zameraných na potešenie z vonkajšieho prostredia. Vlastné Vango, Force Ten (F10), Black 's of Greenock, Lichfield a Mitco. Je britským distribútorom pre Rossignol, Trangia a Wayfayrer.

Ich korene sa datujú do roku 1847. Thomas Black zistil, že určité tvrdej tkaniny sa dajú dobre použiť na výrobu stanov a ako sa outdoorové aktivity stali populárnymi, stany sa stali hlavnými ikonami outdoorového životného štýlu. Dnes vyrába viac ako 2 000 produktov a predávajú v 50 krajinách sveta.

Razili cestu nafukovacím stanom a markízam pre karavany, založili spoločnosť AirBeam® ako vodcovskú osobnosť na trhu so stanmi a markízami pre vozidlá. Snaží sa naďalej inovovať skvelé produkty, budovať silné partnerstvá a vo všetkých oblastiach svojho podnikania vždy hľadať ďalšiu príležitosť.