Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Nemám záujem o zľavy a propagačné akcie, chcem skryť lištu.

Viking

Dnes, uprostred každodenných povinností, sa často zanedbáva dôležitosť blízkosti prírody – poľská značka Viking bola uvedená do života, aby ľuďom vrátila prírodu a nastolila rovnováhu medzi prírodou a civilizáciou. Viking je o poskytovaní pohodlia za všetkých podmienok, ktoré možno nájsť pri každodennom prieskume. To vám umožní sústrediť sa na to najdôležitejšie: užívať si lásku k prírode. Také okamihy dodávajú obrovskú energiu, vnútorný pokoj a lepšie pochopenie moderného sveta.

Vzhľadom na to, že životné prostredie je aj naďalej kľúčovým hľadiskom pri ďalšom vývoji, spoločnosť VIKING tento trend silne podporuje a vynakladá všetko úsilie, aby zabezpečila, že produkty sú šetrné k životnému prostrediu a zároveň v súlade s hodnotami značky: pohodlie, funkčnosť, technológia , to všetko pre udržanie ľudí skúmania viac.

Pohodlie - pri tvorbe produktov dbá na to, aby poskytovali čo najväčší komfort pri používaní, testuje ich v rôznych podmienkach a snaží sa čo najviac vylepšovať, aby sa používateľ mohol sústrediť na ďalšie skúmanie.

Funkčnosť - je možnosť použitia produktu v rôznych podmienkach, rôznom prostredí a rôznymi užívateľmi, bez ohľadu na ich vek alebo pokročilosť, cieľom je zvýšiť možnosti.

Technológia - je pre určujúcu od samého začiatku existencie značky a je priamo spojená s oboma predchádzajúcimi hodnotami. Aby užívateľovi poskytli pohodlie a funkčnosť, vždy hľadá tie najlepšie a moderné technológie, ktoré je možné použiť, uvedomuje si, aké dôležité je použitie správnych materiálov alebo správneho strihu. Spolupracuje s najlepšími dodávateľmi v odbore a vyvíja vlastné technológie s ohľadom na ich dopad na životné prostredie.

Počet nájdených produktov: 5

Produkty

Detská funkčná bielizeň Viking Nino (Set)

41,20  (32.28 %) 27,90 

Porovnať

Dámsky funkčný set Viking Gaja Bamboo (Set)

73,81  (31.04 %) 50,90 

Porovnať

Detská termobielizeň Viking Riko (Set)

49,07  (30.92 %) 33,90 

Porovnať

Dámsky funkčný set Viking Etna (Set)

65,57  (31.52 %) 44,90 

Porovnať

73,81  (31.04 %) 50,90 

Porovnať