Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Nemám záujem o zľavy a propagačné akcie, chcem skryť lištu.

Roald Amundsen

Predstavujeme vám nórsku značku kozmetiky Roald Amundsen ponúkajúca krémy na ruky, nohy, opaľovacie krémy SPF 30 a 50, krémy po opaľovaní, chladivé gély a balzamy na pery.

Keď Roald Amundsen dosiahol južného pólu 14. decembra 1911, stal sa svetovo známym. Amundsen bol odhodlaný vizionár, vo svojej dobe možno aj čudák. Rovnako ako Roald Amundsen, produkty tejto značky zdieľajú jeho víziu a pripravenosť. Sú navrhnuté pre tých, ktorí majú radi dobrodružstvo a milujú outdoorové aktivity. S vysoko kvalitnými zložkami špeciálne vyvinutými tak, aby ponúkali dokonalé zvlhčovanie pokožky a ochranné vlastnosti, jedinečné produkty spoločnosti Roald Amundsen Skincare zaisťujú, že zákazníci môžu využívať prírodu pre svoje dobro.

Produkty sa vyrábajú v maximálne 100 ml baleniach, čo uľahčuje transport - zmestia sa lepšie do batohu a povolí vám je napr. Aj do lietadla. Praktická karabína pri každom výrobku umožňuje, aby ste ich mali neustále pri ruke. Mandľový, levanduľový olej, extrakt z čili, mangové maslo. Nielen tieto rýdzo prírodné suroviny tvoria kozmetické prípravky značky Roald Amunsden. Všetko 100% bez chemických prísad ako sú BHA, BHT, EDTA, formaldehyd, parabény, ftaláty, triclosan, syntetické farbivá a iné.