Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Nemám záujem o zľavy a propagačné akcie, chcem skryť lištu.

Pokeat

Pokeat - česká značka špecializujúca sa na výrobu plnohodnotného jedla, ktoré môžete mať vždy po ruke. Obsahuje všetky potrebné živiny, je 100% prírodný a nie je potrebné ho nijako pripravovať. Jedná sa teda o zdravú alternatívu desiaty do vrecka. Zdravo jesť môžete kedykoľvek, kdekoľvek, jednoducho a zábavne!

Za značkou Pokeat stojí úspešný cestná cyklista Peter Vakoč (oi. Účastník Tour de France) so svojim kolegom Michalom Kočí.

Obaja riešili problém, že zohnať zdravé jedlo býva často značne komplikované a niekedy prakticky nemožné. Petr mal komplikácie najmä na cestách, ktorých ako profesionálny športovec absolvuje nespočet. Michal zase počas pracovného nasadenia, kde koľkokrát medzi schôdzkami neostávalo nič iné, než siahnuť po niečom nezdravom.

"Obaja vyznávame zdravý životný štýl a uvedomujeme si, ako je jedlo pre kvalitný život dôležité. Zároveň vieme, že keď človek nestíha, trpí hlavne zdravie. Už sme nechceli robiť kompromisy a začali premýšľať, ako jedným produktom šetriť dve najdôležitejšie ľudské komodity - zdravie a čas, a tak vznikol Pokeat. "