Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Nemám záujem o zľavy a propagačné akcie, chcem skryť lištu.

Mizu

V americkom Mizu nepredávajú len životný štýl bohatý na dobrodružstvo. Žijú ho. Od globálneho tímu atlétov, fotografov a prieskumníkov až po ľudí, ktorí vyvíjajú produkty Mizu, všetci trávia väčšinu svojho života aktívne vonku a využívajú svoje výrobky pri cestách za dobrodružstvom. Zameriavajú sa na dizajn, inovatívne úpravy a konečný produkt, ktorý si budete chcieť zaobstarať rovnako pre jeho funkčnosť ako pre jeho vzhľad.

Cesta v Mizu je autentická. Od svojich počiatkov až po pokračujúce poslanie vyrazili na cestu s premyslenými produkty, ktoré odrážajú, kto sú a kam chcú ísť.

Jussi Oksanen, olympijský atlét a profesionálny snowboardista po dobu 18 rokov, si počas nakrúcania filmu na Aljaške v roku 2008, spolu s priateľom a filmárom, Bradom Christian Kremer, uvedomili, koľko jednorazových plastových fliaš s vodou stretli na svojich cestách. Jussi hľadal opakovane použiteľnú fľašu, ktorá by spĺňala jeho náročné požiadavky na hydratáciu a prispôsobila by sa jeho štýlu. Dal si sľub, že založia spoločnosť, ktorá by túto prázdnotu na trhu zaplnila. Krátko nato sa narodila značka Mizu.

Dodnes Jussi tlačí všetky produkty Mizu na svoje hranice v reálnom svete. Jeho vášeň pre svet bez plastov je pohonom pre vytváranie trvanlivých produktov pre podobne zmýšľajúcich ľudí.

Počet nájdených produktov: 5

Produkty

40,00  (10.25 %) 35,90 

Porovnať

20,00  (10.5 %) 17,90 

Porovnať

Termoska Mizu V6

34,00  (9.12 %) 30,90 

Porovnať

40,00  (10.25 %) od 35,90 

Porovnať

28,00  (11.07 %) 24,90 

Porovnať