Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Nemám záujem o zľavy a propagačné akcie, chcem skryť lištu.

Level

Level sa už od roku 1989 zameriava na výrobu lyžiarskych a predovšetkým snowboardových rukavíc. Značka si vybudovala svoju povesť predovšetkým konštantným progresívnym vývojom v oblasti technológií. V ponuke tak možno nájsť rukavice pre prvé oblúky, jarné shredding aj do tých najnepriaznivejších podmienkach.

Ponuka je veľmi široká ako pre deti, tak pre pánov. Pre ženy Level ponúka mnoho druhov rukavíc pod názvom Bliss by Level, kde je kladený veľký dôraz na kvalitu spracovania materiálov, dostatočné zateplenie a v neposlednom rade aj na dizajn s veľkým fashion presahom.

Značka Level ako prvý v roku 1989 priniesla na trh snowboardové rukavice a odnímateľnú podšívku. To značka Level v roku 1992 prišla s unikátnou Protection technológií a v roku 1994 s priedušným systémom vetrania, či v roku 2002 s ideálnym ochranným systémom Kirax.

Kolekcia 2010-11 priniesla na trh dve revolučné technologické inovácie: systém tepelného tvarovania prispôsobujúce rukavice, optimalizujúce pohodlie a zvyšujúce výkon; druhá novinka bola nový nastaviteľný systém podpory zápästia, ktorý možno ľahko zapnúť a vypnúť. Vďaka neustálemu trendu rastu sa od roku 2000 radí Level medzi hlavné konkurentmi na svetovom trhu rukavíc.