Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Nemám záujem o zľavy a propagačné akcie, chcem skryť lištu.

Feuerdesign

Spoločnosť Feuerdesign sídli v Nemecku. Od roku 2015 je aktívna v oblasti stolného grilovanie. Spája tradičné remeselné spracovanie s najmodernejšími technológiami. Výrobky Feuerdesign majú veľmi kvalitné spracovanie, maximálnu trvanlivosť, najvyššiu kvalitu a ľahko sa používajú. Vývoj výrobkov prebieha v Nemecku a výroba v zahraničí podlieha najprísnejšej kontrole kvality.

Stolové grily Feuerdesign robia z grilovania príjemný zážitok. Uzavreté viečko na koši s dreveným uhlím chráni drevené uhlie pred kvapkajúcim tukom, a vďaka tomu je zabránené vývoji dymu. Dvojitá bočná stena základne grilu sa nikdy nerozpália a dovoľuje uchopenie grilu pre premiestnenie len holými rukami. Čerstvý vzduch dodávaný motorom ventilátora na batérie zaisťuje, že je gril pripravený na použitiepočas 5 minút. Grilovací rošt, vnútorný kôš a veko koša na drevené uhlie sú vyrobené z nerezovej ocele a po grilovaní je možné ľahko umývať v umývačke riadu. Všetky stolové grily sú vybavené praktickou taškou, takže si ich môžete vziať so sebou na ľubovoľné miesto.

Ku grilom Feuerdesign možné dokúpiť voliteľné príslušenstvo -  napr. pokrievku s teplomerom, misu na grilovanie zeleniny alebo kameň na pečenie pizze.