Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Nemám záujem o zľavy a propagačné akcie, chcem skryť lištu.

DJI

DJI je čínska spoločnosť založená v roku 2006 a patrí medzi špičkových výrobcov bezpilotných lietadiel tiež známych ako Drone, pre leteckú fotografiu a video, akčných kamier a stabilizátorov. Tieto produkty sú určené ako pre amatérske tak pre profesionálne použitie.

Značku založil čínsky podnikateľ Frank Wang a už počas niekoľkých málo rokov predbehol konkurenciu ako v predajoch komerčných dronov, tak v ich technických riešeniach. Produkty DJI sú známe svojimi šikovnými funkciami, medzi ktoré patrí napríklad ovládanie gestami, inteligentný mód lietanie či funkcie rozpoznávania tváre.

V ponuke nájdete širokú ponuku techniky pre letecké fotografie a videá od miniatúrnych dronov pre začiatočníkov cez akčné kamery až po Drone nakrúcajúci vo 4K rozlíšení pre náročných užívateľov. Značka nezabúda ani na vývoj kvalitného príslušenstva vrátane VR okuliarov, ktoré posúvajú hranice vnímania zážitkov do trojrozmerného priestoru.

Dokonalý dizajn, široké možnosti príslušenstvo, intuitívne ovládanie produktov a kvalita prevedenia garantujú, že DJI je vždy správnou voľbou pre fanúšikov lietanie, ale aj pre profesionálnych fotografov a filmárov.