Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Nemám záujem o zľavy a propagačné akcie, chcem skryť lištu.

Climb On

Poslaním spoločnosti climbOn je premeniť každodenné návyky starostlivosti o pleť a pokožku tak, aby ste sa spoliehali na čistotu, výkon, bezpečnosť a udržateľnosť prírodných zdrojov oproti syntetickým produktom.

U značky climbOn verí, že je načase, aby sme sa všetci obrátili späť k Matke Zemi ako čistému, základnému zdroju odpovedí na liečbu toho, čo nás trápi. Rozhodli sa vyhnúť lacným priemyselným produktom umelo vytvorených v laboratóriu a namiesto toho volia minimálne spracované riešenia priamo z krajiny, ktoré sa môžu zodpovedne vrátiť späť na zem. Keď sa dostatočne staráte, robíte veci inak.

Produkty pochádzajú zo zeme a vracajú sa na zem s čo najmenším dopadom. To znamená používanie obalov, ktoré sú buď plne kompostovateľné alebo recyklovateľné a vyrobené z rastlinných vlákien skôr ako zo syntetických chemikálií. Je to tiež ďalší dôvod, prečo climbOn používa čisté potravinárske prísady ako syntetické chemikálie, aby neprispievali k nekontrolovateľnej bioakumulácii syntetických látok v pôde, vodných tokoch, koralových útesoch a ďalších.