Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Nemám záujem o zľavy a propagačné akcie, chcem skryť lištu.

Aclima

Aclima AS je vo vlastníctve rodiny Johansenovcov od roku 1939. Počas 3 generácií sa stali významným a kompetentným nórskym textilným výrobcom. Skúsenosti a znalosti, ktoré získali počas generácií, sú neoceniteľné v neustálom úsilí udržať zákazníkov v teple a suchu.

Aclima pozná požiadavky, ktoré konkrétna klíma ponúka, a robia všetko, aby ich splnili. Snaží sa vyrábať čo najlepšiu spodnú bielizeň pre všetky podmienky a profesie. Tiež preto sa zameriava na užívateľa; pre malé deti do škôlky alebo ohňovzdornú a izolačnú spodnú bielizeň pre armádu. Špecialista na vlnu: víziou značky Aclima je prispieť k tomu, aby si pobyt vonku užilo viac ľudí. Každý deň pracujú na uskutočnení obchodného nápadu: „Aclima spojí znalosti trhu, vlákien, pletenia a dizajnu, aby vyvíjala a predávala funkčné oblečenie na použitie vonku."

Aclima sa špecializuje na športovú spodnú bielizeň s merino vlnou vo väčšine produktov. Merino vlna poskytuje vynikajúce pohodlie vo väčšine poveternostných a teplotných podmienok a pri všetkých úrovniach aktivity. Ako možno viete, vlna má jedinečnú schopnosť udržať vás v teple, aj keď ste mokrí od potu, dažďa alebo snehu. S produktmi Aclima vytvorili odolné vlnené produkty, ktoré sú veľmi pohodlné a majú maximálnu priedušnosť pre transport vlhkosti. Funkcia bola vždy prvou prioritou, ale tiež ich zaujíma, ako sa v oblečení zákazníci cítia a či sa im páčia farby a design.

Aclima AS sa nachádza v Krøderen, v Nórsku v blízkosti lyžiarskeho strediska Norefjell, ktoré je len 1 1/2 hodiny jazdy od Osla. Fantastická oblasť pre testovanie a vývoj produktov. Kolekcia Aclima pokrýva outdoorové športové aktivity po celý rok a ponúka všetky potrebné vrstvy spodnej bielizne a strednej vrstvy, takže si vy a vaša rodina môžete užívať outdoorové aktivity v pohodlí!