Aku Montera Low GTX
Pánske topánky
Fotografie


Nie je skladom
Alternatívy produktu
Informácie o produkte
Trekingové topánky Montera Low GTX od spoločnosti Aku sú určené na ľahšiu turistiku a treking. Pri vývoji tohto modelu obuvi stavila spoločnosť AKU na kombináciu dostatočného pohodlia a dobrej ochrany nohy. Zvršok je vyrobený zo semišu s ochrannou vrstvou Liba Smart. Podrážka a podrážka sú vyrobené v spolupráci s francúzskou spoločnosťou Michelin, podrážka sa môže pochváliť technológiou Michelin® Pulsar a systémom Aku Elica. Okrem toho je model Montera strihaný čo najviac anatomicky, aby sa dosiahla požadovaná stabilita a pohodlie. Osvedčená membrána Gore-Tex® Performance Comfort pomáha zabrániť prenikaniu vody a udržiavať teplotu chodidla. Aku Montera je správnou voľbou pre každého, kto hľadá vhodnú obuv na širokú škálu trekkingového využitia.
Hlavná výhoda pánskych topánok Montera Low GTX:
- zvršok: semiš 1,8 mm/Liba Smart
- membrána: Gore-Tex® Performance Comfort
- podrážka: Michelin® Pulsar, systém Elica
- hmotnosť 1/2 páru (veľkosť 42): 430 g
- stredne tuhý dezén
Ako vybrať správnu veľkosť obuvi
Tabuľka veľkostí obuvi AKU
Parametre
- Značka
-
Aku
- AKU Italia srl,
- Via Schiavonesca Priula, 65, 31044 Montebelluna TV, Itálie
- akuitalia@pec.it
- https://www.aku.com/en-eu
- Určenie
- Pánske
- Hmotnosť (pár)
- 860 g
- Zvršok:
- semiš 1,8 mm/Liba Smart
-
Podošva:
Podrážka, ktorá tlumí vplyv nohy.
- Michelin® Pulsar, Elica
- Membrána
- Gore-Tex® Performance Comfort
- Podľa aktivít
- športové / turistické
-
Membrána topánok
Je to porézna vrstva, ktorá sa nachádza medzi vonkajším materiálom a podšívkou. Na trhu existuje veľké množstvo rôznych membrán, ale ich hlavnou charakteristikou je zvýšená odolnosť proti prenikaniu vody a podľa možnosti aj čiastočná paropriepustnosť.
- Gore-Tex
-
Šírka topánky
Štandard – univerzálna voľba na každodenné nosenie, šport i turistiku. Vhodné pre väčšinu ľudí bez špecifických požiadaviek na šírku.
Wide – vhodné pre osoby, ktoré chcú pohodlie a širší strih, ale zároveň si chcú zachovať podporu a odpruženie. Tieto modely vyhľadávajú aj ľudia s deformitami nôh (hallux valgus vbočený palec), vysokým priehlavkom, diabetici a ľudia ktorí majú problémy s cirkuláciou krvi
Barefoot - pre tých, ktorí chcú maximálnu slobodu pohybu, posilniť svaly chodidla a cítiť terén pod nohami - skvelé pre prirodzenú chôdzu, ale vyžadujú postupnú adaptáciu. - Štandard
- Záručná doba
- 2 roky
- Kód produktu
- 76017359
Súvisiace 1
O výrobcovi
AKU je talianska spoločnosť, založená Gallianom Bordini, ktorá sa vypracovala z malej dielne vo veľkého uznávaného výrobcu obuvníckeho tovaru. Má viac ako tridsaťročné skúsenosti s dizajnom a produkciou vysokej kvality. Trekingová, outdoorová obuv AKU je určená od pobytu vo vysokohorskom prostredí až po použitie na voľný čas - bežná chôdza v prírode aj meste.



























