Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Nemám záujem o zľavy a propagačné akcie, chcem skryť lištu.

Outwell Gutter for utility tents XL

Konektor ku stanu

Prepojte vďaka konektoru dva stany od značky Outwell a získajte väčší priestor pre váš večierok či oslavu.

Vypredané
  • Nad 54 € doprava zadarmo
  • Objednajte si na predajne viac kusov a zaplaťte len to, čo vám sedí
  • 98% zákazníkov nás odporúča. Sme finalistom súťaže ShopRoku 2023.

Informácie o produkte

Je dobre známe, že štáty Beneluxu a Dánsko patria medzi najviac cestujúce národy Európy. Niet preto divu, že práve v tomto prostredí karavanových a stanových národov vznikla spoločnosť, ktorej sa vďaka rokmi nazbieraných skúseností úspešne darí boriť mýty o nepohodlnom pobyte v kempoch či stane. U žiadneho z ich stanov nemusíte pri vstupe skloniť hlavu, v žiadnom spacom vaku sa nebudete cítiť inak, než ako doma pod perinou. To je niečo, čo iné firmy neponúkajú.

Viac o značke

Konektor k párty stanom, od značky Outwell, vám umožní vytvoriť oveľa väčšie zastrešenie prepojením dvoch stanov. Získate tak oveľa väčší priestor pre viac ľudí. Konektor je vyrobený z materiálu Outtex® 1500 Select Silver, ktorý disponuje vodným stĺpcom veľkosti 1500 mm a záterom zo striebra na vnútornej strane. Tento záter odráža teplo späť do stanu a zvyšuje tak teplo vo vnútri stanu.

Konektor môžete využiť napríklad pri stane Event Lounge XL.

Hlavné vlastnosti:

  • vhodný na záhradnú párty
  • spojenie dvoch párty stanov Outwell veľkosti XL
  • väčší priestor pre viac ľudí
  • kvalitný a odolný materiál

Materiál:

  • Outtex® 1500 Select Silver, 100% polyester

Materiály tropika stanov Outwell

Parametre

Značka Outwell
Hmotnosť
300 g
Typ stanu

Ujasnite si dobre pred kúpou nového stanu, na aký typ akcií budete stan najčastejšie používať.

párty
Typ konštrukcie

„Kupolový typ (iglu) je najpoužívanejšou samonosnou konštrukciou s jednoduchou výstavbou. Geodetický typ k. je určený do extrémnych podmienok, konštrukcia sa kríži s prútmi vo viacerých bodoch, čo vedie k vyššej pevnosti a stabilite. Tunelový typ k. sa stavia pomocou prútov, ktoré sa nekrižujú. Efektívne využíva vnútorný priestor a pri dobrom ukotvení poskytuje vysokú odolnosť proti vetru. Jednoplášťový stan, ktorého konštrukcia pozostáva z dvoch pevných tyčí umiestnených v strede prednej a zadnej steny. V konštrukcii nafukovacích stanov boli tyče a prúty nahradené vzduchovými tubusmi, vďaka čomu sa dajú ľahko postaviť aj objemnejšie rodinné stany, ale je potrebná pumpa alebo kompresor s kompatibilným nástavcom. Samorozkladacie riešenie prináša veľmi rýchlu a jednoduchú stavbu, väčšie rozmery balenia a horšiu manipuláciu pri skladaní. Teepee/Jurty majú atypickú konštrukciu poskytujúcu veľký spoločný priestor pri vysokých nákladoch a väčšej hmotnosti. 

kupola
Materiál konštrukcie stanu

Laminát (sklolaminát) je najlacnejší a najpoužívanejší materiál s nízkou životnosťou (nevyhovuje mu častá manipulácia) a vyššou hmotnosťou. Durawrap/Duraflex/Wrapflex je vylepšený laminát, ale výrazne pevnejší s jasne viditeľným kosoštvorcovým krížom na povrchu. Duralové tyče sa najčastejšie používajú v ultraľahkých stanoch, hlavnou výhodou je nízka hmotnosť a vysoká odolnosť. Oceľové konštrukcie sú vhodné pre obytné stany a stanové prístrešky, majú vysokú odolnosť, nosnosť, ale aj hmotnosť. Karbón/kevlar je absolútne najľahší materiál, tyče nájdete v doplnkovej ponuke len niekoľkých výrobcov expedičných stanov na svete. Trekingové palice/lavinové vybavenie sú konštrukčne netradičné, ale na prenocovanie úplne postačujúce, výhodou je nižšia celková hmotnosť.

-
Odolnosť tropika

Tropiko = vrchná časť dvojplášťového stanu. Charakterizovaná vodným stĺpcom = schopnosť materiálu odolávať tlaku vody. Udávaný v milimetroch.

1500 mm
Materiál tropika
Polyester
Zbalený rozmer
28 x 11 cm
Záručná doba 2 roky

Podobné

35,00  (6 %) 32,90 

Porovnať

Konektor ku stanu Trimm Party

37,00  (11.08 %) 32,90 

Porovnať

36,00  (11.39 %) 31,90 

Porovnať

81,00  (54.44 %) 36,90 

Porovnať

54,00  (31.67 %) 36,90 

Porovnať

58,00  (29.48 %) 40,90 

Porovnať

45,20  (0.66 %) 44,90 

Porovnať

77,00  (41.69 %) 44,90 

Porovnať

Porovnať s podobnými produktmi