Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Nemám záujem o zľavy a propagačné akcie, chcem skryť lištu.

Coleman FastPitch Shelter Sunwall L

Bočná stena

Pred zvedavými pohľadmi aj pred vetrom, dažďom a slnkom vás ochráni ľahko pripínateľný bočný diel Sunwall k prístrešku Fastpitch Shelter L od firmy Coleman.

Skladom Kedy obdržím tovar?
52,90 
  • Nad 54 € doprava zadarmo
  • Objednajte si na predajne viac kusov a zaplaťte len to, čo vám sedí
  • 98% zákazníkov nás odporúča. Sme finalistom súťaže ShopRoku 2023.

Informácie o produkte

Coleman je popredným svetovým výrobcom kempingového vybavenia a vonkajšieho zariadenia vrátane stanov, lampášov, kachlí a spacích vakov.

Nie je veľa outdoorových značiek, ktorých história sa počíta na stovky rokov. Značka Coleman vznikla na samom začiatku minulého storočia, kedy v roku 1901 vyrobil William C. Coleman niekoľko prvých kusov prenosných petrolejových lámp. Lampy rozdal farmárom v okolí s tým, že ich môžu zaplatiť až potom, čo ich vyskúšajú a len ak s nimi budú bez výhrad spokojní.

Viac o značke

Ak si chcete užiť letnú pohodu na dovolenke či záhrade, určite si k prístrešku Fastpitch zaobstarajte bočný diel Coleman Sunwall Fastpitch Shelter L. Je ľahký, jednoducho sa pripína a je stále pripravený na použitie. Expresná inštalácia na konštrukciu Event Shelter nacvakávacími háčikmi.

Hlavné prednosti bočnice:

  • rýchlo pripínateľná
  • vodný stĺpec 450 mm
  • stabilita aj vo veternom počasí
  • UV Guard poskytuje ochranu proti UV žiareniu a degradácii tkaniny
  • dobre skladná
  • materiál so spomaľovačom horenia

Prečo Coleman?

Predstavenie produktu:

Parametre

Značka Coleman
Produktový rad FastPitch
Hmotnosť
800 g
Typ stanu

Ujasnite si dobre pred kúpou nového stanu, na aký typ akcií budete stan najčastejšie používať.

párty
Typ konštrukcie

„Kupolový typ (iglu) je najpoužívanejšou samonosnou konštrukciou s jednoduchou výstavbou. Geodetický typ k. je určený do extrémnych podmienok, konštrukcia sa kríži s prútmi vo viacerých bodoch, čo vedie k vyššej pevnosti a stabilite. Tunelový typ k. sa stavia pomocou prútov, ktoré sa nekrižujú. Efektívne využíva vnútorný priestor a pri dobrom ukotvení poskytuje vysokú odolnosť proti vetru. Jednoplášťový stan, ktorého konštrukcia pozostáva z dvoch pevných tyčí umiestnených v strede prednej a zadnej steny. V konštrukcii nafukovacích stanov boli tyče a prúty nahradené vzduchovými tubusmi, vďaka čomu sa dajú ľahko postaviť aj objemnejšie rodinné stany, ale je potrebná pumpa alebo kompresor s kompatibilným nástavcom. Samorozkladacie riešenie prináša veľmi rýchlu a jednoduchú stavbu, väčšie rozmery balenia a horšiu manipuláciu pri skladaní. Teepee/Jurty majú atypickú konštrukciu poskytujúcu veľký spoločný priestor pri vysokých nákladoch a väčšej hmotnosti. 

kupola
Materiál konštrukcie stanu

Laminát (sklolaminát) je najlacnejší a najpoužívanejší materiál s nízkou životnosťou (nevyhovuje mu častá manipulácia) a vyššou hmotnosťou. Durawrap/Duraflex/Wrapflex je vylepšený laminát, ale výrazne pevnejší s jasne viditeľným kosoštvorcovým krížom na povrchu. Duralové tyče sa najčastejšie používajú v ultraľahkých stanoch, hlavnou výhodou je nízka hmotnosť a vysoká odolnosť. Oceľové konštrukcie sú vhodné pre obytné stany a stanové prístrešky, majú vysokú odolnosť, nosnosť, ale aj hmotnosť. Karbón/kevlar je absolútne najľahší materiál, tyče nájdete v doplnkovej ponuke len niekoľkých výrobcov expedičných stanov na svete. Trekingové palice/lavinové vybavenie sú konštrukčne netradičné, ale na prenocovanie úplne postačujúce, výhodou je nižšia celková hmotnosť.

-
Materiál tropika
Polyester
Rozmery
365 cm
Rozmery stanu
365 cm
Farba
zelená
Záručná doba 2 roky
EAN: 3138522100520

Podobné

88,00  (38.75 %) 53,90 

Porovnať

49,30  (0.81 %) 48,90 

Porovnať

84,00  (42.98 %) 47,90 

Porovnať

97,00  (39.28 %) 58,90 

Porovnať

77,00  (41.69 %) 44,90 

Porovnať

45,20  (0.66 %) 44,90 

Porovnať

105,00  (39.14 %) 63,90 

Porovnať

Porovnať s podobnými produktmi