Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Nemám záujem o zľavy a propagačné akcie, chcem skryť lištu.

Coleman SunwallFastPitch Shelter door L

Bočná stena

Doprava zadarmo

Pred zvedavými pohľadmi aj pred vetrom, dažďom a slnkom vás ochráni ľahko pripínateľný bočný diel s dverami Sunwall k prístrešku Fastpitch Shelter with door L od firmy Coleman.

 

 

Skladom Kedy obdržím tovar?
54,90 
 • Nad 54 € doprava zadarmo
 • Objednajte si na predajne viac kusov a zaplaťte len to, čo vám sedí
 • 98% zákazníkov nás odporúča. Sme finalistom súťaže ShopRoku 2023.

Informácie o produkte

Coleman je popredným svetovým výrobcom kempingového vybavenia a vonkajšieho zariadenia vrátane stanov, lampášov, kachlí a spacích vakov.

Nie je veľa outdoorových značiek, ktorých história sa počíta na stovky rokov. Značka Coleman vznikla na samom začiatku minulého storočia, kedy v roku 1901 vyrobil William C. Coleman niekoľko prvých kusov prenosných petrolejových lámp. Lampy rozdal farmárom v okolí s tým, že ich môžu zaplatiť až potom, čo ich vyskúšajú a len ak s nimi budú bez výhrad spokojní.

Viac o značke

Ak si chcete užiť letnú pohodu na dovolenke aj v záhrade, určite si k prístrešku Fastpitch zaobstaráte bočný diel Coleman Sunwall Fastpitch Shelter with door L s vchodom a oknami. Je ľahký, jednoducho sa pripína a je stále pripravený na použitie. Zapína sa dlhým zipsom a po oboch jeho stranách sa nachádzajú okná s priehľadnou výplňou.

Hlavné prednosti bočnice:

 • rýchlo pripínateľná
 • vodný stĺpec 600 mm
 • stabilita aj vo veternom počasí
 • UV Guard poskytuje ochranu pred UV žiarením a degradáciou tkaniny
 • skladná
 • dlhý, odolný zips
 • 2 okná s priehľadnou výplňou
 • materiál so spomaľovačom horenia
 • obal

Prečo Coleman?

 

Parametre

Značka Coleman
Hmotnosť
1,1 kg
Typ stanu

Ujasnite si dobre pred kúpou nového stanu, na aký typ akcií budete stan najčastejšie používať.

párty
Typ konštrukcie

„Kupolový typ (iglu) je najpoužívanejšou samonosnou konštrukciou s jednoduchou výstavbou. Geodetický typ k. je určený do extrémnych podmienok, konštrukcia sa kríži s prútmi vo viacerých bodoch, čo vedie k vyššej pevnosti a stabilite. Tunelový typ k. sa stavia pomocou prútov, ktoré sa nekrižujú. Efektívne využíva vnútorný priestor a pri dobrom ukotvení poskytuje vysokú odolnosť proti vetru. Jednoplášťový stan, ktorého konštrukcia pozostáva z dvoch pevných tyčí umiestnených v strede prednej a zadnej steny. V konštrukcii nafukovacích stanov boli tyče a prúty nahradené vzduchovými tubusmi, vďaka čomu sa dajú ľahko postaviť aj objemnejšie rodinné stany, ale je potrebná pumpa alebo kompresor s kompatibilným nástavcom. Samorozkladacie riešenie prináša veľmi rýchlu a jednoduchú stavbu, väčšie rozmery balenia a horšiu manipuláciu pri skladaní. Teepee/Jurty majú atypickú konštrukciu poskytujúcu veľký spoločný priestor pri vysokých nákladoch a väčšej hmotnosti. 

kupola
Materiál konštrukcie stanu

Laminát (sklolaminát) je najlacnejší a najpoužívanejší materiál s nízkou životnosťou (nevyhovuje mu častá manipulácia) a vyššou hmotnosťou. Durawrap/Duraflex/Wrapflex je vylepšený laminát, ale výrazne pevnejší s jasne viditeľným kosoštvorcovým krížom na povrchu. Duralové tyče sa najčastejšie používajú v ultraľahkých stanoch, hlavnou výhodou je nízka hmotnosť a vysoká odolnosť. Oceľové konštrukcie sú vhodné pre obytné stany a stanové prístrešky, majú vysokú odolnosť, nosnosť, ale aj hmotnosť. Karbón/kevlar je absolútne najľahší materiál, tyče nájdete v doplnkovej ponuke len niekoľkých výrobcov expedičných stanov na svete. Trekingové palice/lavinové vybavenie sú konštrukčne netradičné, ale na prenocovanie úplne postačujúce, výhodou je nižšia celková hmotnosť.

-
Materiál tropika
Polyester
Rozmery stanu
365 cm
Farba
sivá
Záručná doba 2 roky
EAN: 3138522100902

Podobné

88,00  (38.75 %) 53,90 

Porovnať

97,00  (39.28 %) 58,90 

Porovnať

49,30  (0.81 %) 48,90 

Porovnať

84,00  (42.98 %) 47,90 

Porovnať

105,00  (39.14 %) 63,90 

Porovnať

45,20  (0.66 %) 44,90 

Porovnať

77,00  (41.69 %) 44,90 

Porovnať

Porovnať s podobnými produktmi