Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • Zimný výpredaj

Suunto FusedSpeed

FusedSpeedTM je jedinečná kombinácia informácií z GPS a snímače zrýchlenia zápästie pre získanie oveľa presnejšie informácie o rýchlosti behanie. Signál GPS je adaptívne filtrovaný na základe zrýchľovanie zápästí. To poskytuje oveľa presnejšie hodnoty o stabilizovaných rýchlostiach a rýchlejšiu odozvu na zmeny rýchlosti.

FusedSpeed

Funkcia FusedSpeed ​​vám prinesie najväčší úžitok, ak pri tréningu potrebujete veľmi rýchle reakcie na zmeny rýchlosti, napríklad pri behaní v teréne alebo pri intervalovom tréningu. Ak dočasne stratíte signál GPS, sú hodinky Suunto Spartan Sport Wrist HR schopné dočasne pokračovať v zobrazovaní presnej rýchlosti vďaka GPS kalibrovanému akcelerometra.

FusedSpeed2

 

TIP:
Ak chcete získať čo najpresnejšie informácie s funkciou FusedSpeed, pozrite sa na hodinky podľa potreby len krátku chvíľu. Držaním hodiniek pred sebou bez pohybu sa presnosť znižuje.

Funkcia FusedSpeed ​​je automaticky aktivovaná pre beh a podobné typy aktivít, napríklad orientačný beh, florbal či futbal.

Corespun

Materiály a Technológie

Dermizax

Materiály a Technológie

Merino Impress

Materiály a Technológie

Nejdi s davem. Vyšlápni za dokonalosť po svojom! Navlékni Merino Impress a užij si každú akciu naplno a bez kompromisov. Předveď vnútornú silu navenek. Napriek tomu 100% vlna té nejvyšší kvality zahráde na těle, vnútri si užije pocitu vlastní výnimočnosť vďaka jedinečnému designu.