Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • Zimný výpredaj

Polykarbonátové sklo

Polykarbonátové sklá nie sú samozatmavovacie a využívajú jeden typ priezoru - Spectron. Okuliare s polykarbonátovými zorníkmi Spectron teda vyberáme ako už sfarbené s presne vymedzeným konkrétnym indexom slnečnej intenzity (0-4), buď ako polarizačné alebo nie.
 

       

Spectron3
Spectron3+
Spectron3 CF

Vysoká odolnosť. Vhodné na všetky typy aktivít. Na hory, do mesta, k vode ...

brýlové čočky Julbo Spectron3, spectron3+ průhled přes brýlové čočky Julbo Spectron3 sluneční brýle Julbo DUST SP3 CF

Spectron4

Tmavé šošovky, vhodné do slnkom veľa exponovaných miest - vysoké hory, more. Okuliare sa sklami kategória ochrany 4 nikdy nepoužívajte na riadenie vozidla.

brýlové čočky Julbo Spectron4 průhled přes brýlové čočky Julbo Spectron4 sluneční brýle Julbo TENSING M SP4

Polarized3
Polarized3+
Polarized3 CF
Polar Junior

Vhodné na všetky typy aktivít. Oproti spectron3 a 3+, sú navyše s polarizačným filtrom, ktorý bráni svetelným odleskom odrazeným napr. Z vodnej hladiny, mokré vozovky ...

ukázka brýlových čoček Julbo Polarized průhled přes brýlové čočky Julbo Polarized sluneční polarizační brýle Julbo ROOKIE Polar3 junior

Dermizax

Materiály a Technológie

Merino Impress

Materiály a Technológie

Nejdi s davem. Vyšlápni za dokonalosť po svojom! Navlékni Merino Impress a užij si každú akciu naplno a bez kompromisov. Předveď vnútornú silu navenek. Napriek tomu 100% vlna té nejvyšší kvality zahráde na těle, vnútri si užije pocitu vlastní výnimočnosť vďaka jedinečnému designu.

BlocVent

Materiály a Technológie