Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
- vybavení do přírody Menu
  • doprava zdarma na 15 eur

Polartec Power Grid

Materiály a Technológie

Polartec® Power Grid ™ posúva hranice výkonnosti technických materiálov stále ďalej. Pri vývoji novej patentovanej mriežkové štruktúry sme objavili spôsob ako dosiahnuť nižšej hmotnosti pri zachovaní hrejivosti a priestorového objemu materiálu. Mriežková štruktúra zvyšuje ako účinno

sť vzlínanie, tak i priedušnosť prostredníctvom tvorby dotykových bodov, ktoré urýchľujú proces absorbcie a odvodu pár.

Otvorené vzdušné kanáliky v okolí každého segmentu mriežky Polartec® Power Grid ™ zjednodušujú odvod nadmerného vyprodukovaného telesného tepla počas aktivít.

Tieto kanáliky zároveň dodávajú materiálu oveľa lepšie vlastnosti pre skladovanie a všeobecne celému výrobku výrazne znižujú hmotnosť.

Maximálna hrejivý efekt s minimálnou hmotnosťou predstavuje minimálnu záťaž a optimálne podmienky pre váš športový výkon. Kompozitová technológia mriežok dosahuje oveľa vyšších účinkov odvodu potu od tela než-li bežné materiály. Úplne sa vyhýba použitia chemických procesov, ktorých účinnosť sa s časom vytráca.

 

Výhody materiálu Polartec Power Grid:

  • Redukuje váhu a dodáva teplo
  • Rýchlo-schnúce
  • vysoko priedušný
  • malá hmotnosť
  • Jednoduchá údržba

 

1. 1. 2017

TPR/TPE

Materiály a Technológie

TPR je skratka pre thermoplastic rubber - slovensky termoplastickou gumu, TPE potom pre termoplastický elastomér. Niektorí výrobcovia používajú označenie TPR, iní zase TPE - jedná sa však o rovnaký materiál. Existuje viac variantov TPR/TPE, avšak výrobcovia väčšinou uvádzajú len všeobecné označenie TPE. Výnimkou je TPE-U, teda termoplastický polyuretán - ten je u výrobkov väčšinou uvádzaný ako TPU.

Aircontact

Materiály a Technológie

Alfa-Air

Materiály a Technológie