Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

❄️Zimné výpredaje sú v plnom prúde. Využite zľavy 30% - 70% na outdoor a lyžiarske vybavenie. Prehliadnuť

Polartec Power Grid

Polartec® Power Grid™ posúva hranice výkonnosti technických materiálov stále ďalej. Pri vývoji novej patentovanej mriežkové štruktúry bol objavený spôsob, ako dosiahnuť nižšej hmotnosti pri zachovaní hrejivosti a priestorového objemu materiálu. Mriežková štruktúra zvyšuje ako účinnosť vzlínanie, tak i priedušnosť prostredníctvom tvorby dotykových bodov, ktoré urýchľujú proces absorpcie a odvodu pár.

Otvorené vzdušné kanáliky v okolí každého segmentu mriežky Polartec® Power Grid™ zjednodušujú odvod nadmerného vyprodukovaného telesného tepla počas aktivít.

Tieto kanáliky zároveň dodávajú materiálu oveľa lepšie vlastnosti pre skladovanie a všeobecne celému výrobku výrazne znižujú hmotnosť.

Maximálna hrejivý efekt s minimálnou hmotnosťou predstavuje minimálnu záťaž a optimálne podmienky pre váš športový výkon. Kompozitová technológia mriežok dosahuje oveľa vyšších účinkov odvodu potu od tela než-li bežné materiály. Úplne sa vyhýba použitia chemických procesov, ktorých účinnosť sa s časom vytráca.

 

Výhody materiálu Polartec Power Grid:

  • redukuje váhu a dodáva teplo
  • rýchloschnúci
  • vysoko priedušný
  • malá hmotnosť
  • ľahká údržba