Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • Zimný výpredaj

Nature Friendly

Ekologicky veľmi šetrné výrobky Direct Alpine označujeme „NATURE TOP FRIENDLY“.

Podstatou trvalo udržateľného rozvoja je minimálny dopad na životné prostredie, čo najšetrnejšie ekologická stopa, slušný a férový vzťah k prírode. Uvažujte prosím v tomto duchu aj vy pri nákupe. V maximálnej možnej miere sa orientujte na oblečenie, ktoré pochádza z krajín s vysokými environmentálnymi štandardmi, s výrobou v EÚ, kde je starostlivosť o životné prostredie i zamestnancov úplnou samozrejmosťou a aj pre vás zrozumiteľná, presne definovaná a ľahko overiteľné.

Ekologicky veľmi šetrné výrobky značky Direct Alpine označujeme "NATURE TOP FRIENDLY". Vývoj aj výroba týchto produktov je kompletne realizovaná v krajinách s maximálnymi ekologickými štandardmi. Tie sú dané ako vysokou životnou úrovňou, tak samozrejme legislatívou. V praxi to znamená, že pri výrobe či farbenie látok sa všetky odpady ekologicky likvidujú, odpadové vody sa pri výstupe z tovární čistí. Oblečenie Nature Top Friendly sa vyrába výhradne v európskych krajinách, a to z materiálov, ktoré tiež z Európy pochádzajú. Minimalizuje sa teda aj ekologická stopa spočívajúcu v preprave tovaru na dlhé vzdialenosti. Všetko sa tak realizuje len v rámci európskych krajín. Na konkrétnych produktoch ďalej označujeme ich eventuálnu výrobu z recyklovaného materiálu či možnosť ďalšej ľahké recyklácie

U všetky ďalšie produkcie vyžadujeme od všetkých dodávateľov doklady o plnení našich nárokov nielen z hľadiska ochrany životného prostredia, ale aj sociálnych aspektov.

Milujeme prírodu, myslíme na ňu, správame sa podľa toho. Prosíme, urobte tak aj vy a poďme spoločne tou správnou zelenú chodníkom.

Dermizax

Materiály a Technológie

Merino Impress

Materiály a Technológie

Nejdi s davem. Vyšlápni za dokonalosť po svojom! Navlékni Merino Impress a užij si každú akciu naplno a bez kompromisov. Předveď vnútornú silu navenek. Napriek tomu 100% vlna té nejvyšší kvality zahráde na těle, vnútri si užije pocitu vlastní výnimočnosť vďaka jedinečnému designu.

BlocVent

Materiály a Technológie