Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • Slávime 8. narodeniny

Bielizeň Sensor Double face predstavuje inováciu v podobe použitia jedného kusu bielizne pri dvoch rozdielnych teplotných situáciách.

Double face je špeciálny dvojvrstvový materiál. Vrstvy sú spojené "chytovou väzbou" a tvoria sendvič, kde každá strana má rozdielne vlastnosti. Strana, ktorú označujeme ako hrejivú (mínus), je vyrobená z tvarovanej polyesterovej striže, tzn. je chlpatejší a vhodnejšie na telo do mrazivých teplôt, hreje vás. Strana chladivá (plus) je vyrobená z najjemnejšieho polyesterového hodvábu. Vďaka tomu je určená do plusových teplôt alebo do situácií, kedy máte vyššiu fyzickú aktivitu a prehrievanie vášho organizmu je nežiaduce.

Double face zaisťuje komfort nosenia vďaka použitým plochým švom, ktoré vám nikde neodierajú vaše citlivé partie, má anatomický strih, predĺžený zadný diel a na dotyk je veľmi príjemný.

Prečo materiál Double Face?

  • 2v1 - použitie pri dvoch rôznych teplotných situáciách
  • mäkký, veľmi príjemný materiál na dotyk
  • ploché švy, predĺžený zadný diel, anatomicky tvarovaný strih
  • všestranné využitie (šport, mesto)

Dermizax

Materiály a Technológie

Merino Impress

Materiály a Technológie

Nejdi s davem. Vyšlápni za dokonalosť po svojom! Navlékni Merino Impress a užij si každú akciu naplno a bez kompromisov. Předveď vnútornú silu navenek. Napriek tomu 100% vlna té nejvyšší kvality zahráde na těle, vnútri si užije pocitu vlastní výnimočnosť vďaka jedinečnému designu.

BlocVent

Materiály a Technológie