Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
- vybavení do přírody Menu

Coleman Reax je technológia, ktorá umožní Vašej čelovke čo najefektívnejšie využívanie výkonu batérie v závislosti na Vami práve vykonávanej činnosti.

Výrobky s inovatívnou technológiou Reax od amerického výrobcu outdoorového vybavenia Coleman umožňujú najefektívnejšie využívanie výkonu batérie v závislosti na aktuálne vykonávanej činnosti. Čiže sú vybavené technológiu spôsobujúce automatické prispôsobovanie intenzity svietenia.

Ak hovoríme o svietenie na blízko, svietidlo sa zameriava na osvietenie predmetu vo Vašej bezprostrednej blízkosti, pričom automaticky rozšíri svetelný kužeľ na maximum a svetelný tok zníži do tlmené žiara, aby nedochádzalo k oslňovaniu. Na druhú stranu pri svietení na diaľku sa svetelný tok zvýši na svoje maximum a súčasne dochádza ku zúženiu svetelného kužeľa do jedného miesta. Technológiu Reax aktivujete krátkym stlačenia tlačidla ON / OFF po dobu 4 sekúnd, rovnakým spôsobom ju aj deaktivujete.

1. 1. 2017

TPR/TPE

Materiály a Technológie

TPR je skratka pre thermoplastic rubber - slovensky termoplastickou gumu, TPE potom pre termoplastický elastomér. Niektorí výrobcovia používajú označenie TPR, iní zase TPE - jedná sa však o rovnaký materiál. Existuje viac variantov TPR/TPE, avšak výrobcovia väčšinou uvádzajú len všeobecné označenie TPE. Výnimkou je TPE-U, teda termoplastický polyuretán - ten je u výrobkov väčšinou uvádzaný ako TPU.

Aircontact

Materiály a Technológie

Alfa-Air

Materiály a Technológie