Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • Zimný výpredaj

Coleman Reax

Coleman Reax je technológia, ktorá umožní Vašej čelovke čo najefektívnejšie využívanie výkonu batérie v závislosti na Vami práve vykonávanej činnosti.

Výrobky s inovatívnou technológiou Reax od amerického výrobcu outdoorového vybavenia Coleman sú vybavené technológiu spôsobujúce automatické prispôsobovanie intenzity svietenia.

Pokiaľ hovoríme o svietenie na blízko, svietidlo sa zameriava na osvietenie predmetu vo Vašej bezprostrednej blízkosti, pričom automaticky rozšíri svetelný kužeľ na maximum a svetelný tok zníži do tlmené žiary, aby nedochádzalo k oslňovaniu. Na druhú stranu pri svietení na diaľku sa svetelný tok zvýši na svoje maximum a súčasne dochádza ku zúženiu svetelného kužeľa do jedného miesta. Technológiu Reax aktivujete krátkym stlačením tlačidla ON / OFF po dobu 4 sekúnd, rovnakým spôsobom ju deaktivujete.

Corespun

Materiály a Technológie

Dermizax

Materiály a Technológie

Merino Impress

Materiály a Technológie

Nejdi s davem. Vyšlápni za dokonalosť po svojom! Navlékni Merino Impress a užij si každú akciu naplno a bez kompromisov. Předveď vnútornú silu navenek. Napriek tomu 100% vlna té nejvyšší kvality zahráde na těle, vnútri si užije pocitu vlastní výnimočnosť vďaka jedinečnému designu.